Sinirden deliye dönen Acun Ilıcalı, sandalye fırlatmıştı! O anları anlattı: 'Beni çıldırttı. Onu kaldıramadım'

Sinirden deliye dönen Acun Ilıcalı, sandalye fırlatmıştı! O anları anlattı: 'Beni çıldırttı. Onu kaldıramadım'
'Survivor' programında çileden çıkan ve sandalye fırlattığı sinirli anları ile gündem olan Acun Ilıcalı, o anları anlattı. Ilıcalı, "Buradaki konu biraz yarışmacılarımızın olaydan sonraki rahat tavırları. Beni çıldırttı. Onu kaldıramadım" dedi.

Televizyon programcısı Acun Ilıcalı, 'Survivor' programında gündem olan anlara ilişkin açıklamalarda bulundu.

Geçtiğimiz günlerde ekrana gelen bölümünde Acun Ilıcalı konseyde yaşanan olaya çok sinirlenerek sandalye fırlattı. Yarışmacılara sinirlenen Ilıcalı "Siz ne istiyorsunuz. Her gün olay çıkartıyorsunuz. Kavga mı kaos mu?" diyerek bağırıp sandalye devirdi.

Acun Ilıcalı, Berfu ve Eser Yenenler'in sunduğu 'Cevap Ver Türkiye' programına konuk oldu. Ilıcalı, Berfu Yenenler'in 'Ne istiyorlarmış Acun abi tam olarak?' sorusuna şöyle yanıt verdi:
"Rahmetli babamın bir lafı vardı 'rahat battı' diye. Gerçekten Survivor'da bu kadar güzel bir kadro varken bu kadar sorunun olması beni çok rahatsız etti. Tabii ki siz ekranda yüzde 20 ile 25 arası görebildiniz bizim yaşadıklarımızı çünkü yayıncılık kuralları gereği bizim gösterdiğimiz özenden dolayı biz yüzde 75'ini gösteremedik. İki video göstersem şok geçirirsiniz."

Sandalyeyi itmesi de sorulan Ilıcalı, "Kırmamaya çalıştım. Biz de insanız sonuçta ben de çok nadir sinirlenirim. Buradaki konu biraz yarışmacılarımızın olaydan sonraki rahat tavırları. Beni çıldırttı. Onu kaldıramadım. Yarışmacılarımıza söyledim inşallah iyi bir sezon olur" cevabını verdi.

Etiketler :