Sıla'dan duygusal paylaşım: Bize bir oda tuttum baba

Sıla'dan duygusal paylaşım: Bize bir oda tuttum baba
Şarkıcı Sıla, geçen kasım ayında kaybettiği babası Şükrü Gençoğlu'na hitap ettiği bir paylaşım yaptı. Sıla paylaşımında, "Bize bir oda tuttum baba. Birbirimizin sesini duyabiliriz orada" dedi.

Şarkıcı Sıla Gençoğlu'nun babası Şükrü Gençoğlu, geçirdiği beyin kanamasının ardından yaklaşık 1 ay tedavi gördüğü hastanede 28 Kasım'da hayata gözlerini yumdu. Babasının ölümüyle yıkılan Gençoğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesi duygulandırdı.

Sosyal medya hesabından babasının fotoğrafını paylaşan Sıla, şu ifadeleri kullandı:

"Bize bir oda tuttum baba. Üstelik gittiğimiz her yerde olacak bir oda. Nerede olursak olalım, kapısını açıp içeri girebileceğimiz bir oda. Bir masa, iki de sandalye attım içine. Bize kadar. Anahtarın biri sende, biri bende. Başka kimsede yok. O odada sonsuza kadar her şeyi konuşmaya devam edebiliriz. Memleketi sevmeye, sevmeyenine sövmeye, annemi muzip muzip çekiştirmeye, aslan sütüyle şakımaya, birlikte şiirler okumaya, Yaşar Kemal'in betimlemelerini yüceltmeye devam edebiliriz

Birbirimize daima yardım edebiliriz, birbirimizin sesini duyabiliriz orada. Duvarlar yıkıldı, zaman kalktı aramızdan. Yine senin armağanın. Teşekkür kısmı odada. Baş başa. Çünkü bizim aramızda. Çünkü yaşar sevdiklerin. Hiçbir yere gitmez. Hiçbir yere…"

Etiketler :