Şeyma Subaşı'dan dikkat çeken velayet açıklaması: Çanta gibi...

Şeyma Subaşı, boşandıktan sonra kızı Melisa'nın velayetinin Acun Ilıcalı'da olması hakkında konuştu. Subaşı, "Melisa'yı çanta gibi yanımda götüremiyorum" dedi.

Şeyma Subaşı, sık sık sevgilisi Guido Senia'nın yanına gitmesiyle gündem olurken bu kez de kızı Melisa hakkında yaptığı açıklamayla adından söz ettirdi.

“MAĞDUR OLAN KIZI OYNAMAK İSTERDİM”

Sözcü'den Emre Çevik'in haberine göre, Gazetecilerin oyunculuk teklifleri gelirse oynar mısınız sorusu karşısında Şeyma Subaşı “Dizi için çok vaktim yok gezmekten çekimlere vakit ayıramam, ama bir film olsa olabilirdi mesela, nasıl olsa 1 ayda falan çekiliyor ya o bir ay da kendimi kapatırım çekimleri bitirir dönerdim diye düşünüyorum” dedi. ‘Peki hangi rolde kendinizi görmek isterdiniz?’ sorusuna “Mağdur olan kızı oynamak isterdim mesela” dedi.

UYUŞTURUCU AÇIKLAMASI

Geçtiğimiz günlerde Demet Akalın ile girdiği polemik hatırlatılınca susmayı tercih eden Subaşı kesinlikle konuşmayacağını ifade etti ve başka soru hakkını kullanmak istediğini belirtti. Subaşı'nın bu isteğini kırmayan basın mensupları, geçtiğimiz haftalarda magazin haberlerine konu olan ve gündemi oldukça meşgul eden kızı Melisa’nın içerisinde uyuşturucu madde olan kola içtiği için hastanelik olduğu iddialarını hatırlatınca Subaşı “büyük yalan, hem de çok büyük yalan, zaten ben bunun dedikodusu çıkmış 2 ay sonra öğrendim.

"MELİSA'YI ÇANTA GİBİ YANIMDA GÖTÜREMİYORUM!"

Kızı Melisa'nın velayetinin Acun Ilıcalı'ya verilmesi hakkında konuşan Subaşı,"Velayet öyle olması gerekiyordu öyle oldu. Melisa'nın İstanbul'da okuması gerekiyor. Ben zaten yurtdışına git-gel yapıyorum. O yüzden Melisa'yı yanıma alamıyorum. Onu çanta gibi yanımda götüremiyorum" dedi.

 

Etiketler :