Sevgilisini kaybeden Gülçin Ergül’den veda mesajı

Geçirdiği trafik kazasında sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı'yı kaybeden Gülçin Ergül sosyal medya hesabından duygusal bir mesaj yayınladı. Ergül "Verdiğim sözleri tutmak için var gücümle çalışacağım. Seni üzmeyecek, gözünü arkada bırakmayacağım. Seni her daim sınırsızca seveceğim" dedi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 25 Aralık 2021 15:20
Sevgilisini kaybeden Gülçin Ergül’den veda mesajı

İstanbul-İzmir yolu Susurluk mevkiinde geçirdikleri trafik kazasında sevgilisi Erdal Şeyda Lafçı’yı kaybeden şarkıcı Gülçin Ergül, Instagram hesabından duygu yüklü bir mesaj yayınladı.

Erdal Çiftçi ile fotoğraflarını paylaşan Ergül şu sözlere yer verdi:

"Yanağının yumuşaklığını hissederek öpücükler kondurabilmeyi, beni hayata bağlayan dünyanın en güzel gülüşünün içimi aydınlatmasını ve ben her şarkı söylediğimde beni can kulağıyla keyifli dinlediğini görebilmeyi çok isterdim…

'Biz birbirimize çok iyi geliyoruz' derdin. Sen bana paylaştığımız bu zamanda tekrar hayat dolu olmayı, hayal kurabilmeyi aşıladın. Yalnız olmadığımı hissettirdin. Kendime yeniden inanmamı sağladın.

"Aşkımız sonsuza dek sürecek. Ben senin için yaşayacağım, bulutlar ötesinde şarkılar söyleyeceğim."

"Verdiğim sözleri tutmak için var gücümle çalışacağım. Seni üzmeyecek, gözünü arkada bırakmayacağım. Seni her daim sınırsızca seveceğim"