Sevgililer Günü İçin 10 Özel Film

Sevgililer Günü İçin 10 Özel Film
Sevgililer Günü'nde baş başa izleyebileceğiniz romantik filmleri derledik.Sevgililer Günü’nde evde oturmaya mı karar verdiniz? Romantik bir yemeğin ardından sevgilinizle izleyebilecek bir film mi arıyorsunuz? O halde önerilerimize...

Sevgililer Günü'nde baş başa izleyebileceğiniz romantik filmleri derledik.

Sevgililer Günü’nde evde oturmaya mı karar verdiniz? Romantik bir yemeğin ardından sevgilinizle izleyebilecek bir film mi arıyorsunuz? O halde önerilerimize kulak verin…

1. Kasımda Aşk Başkadır

Ölümle hayatın girdabına beraber tutulmuş olan iki aşığın muhteşem hikayesi. Charlize Theron ve Keanu Reeves’ın unutulmaz oyunculukları da filmin cazibesini arttırıyor.

2. One Day

Anne Hathaway ve Jim Sturgess’in unutulmaz performanslarını izlediğimiz fil birbirine zıt iki insanın yollarının kesişmesi ve farklı ilişkileriyle unutamayacağınız bir aşk filmi.

3. Erkekler Ne Söyler Kadınlar Ne Anlar

Başrollerinde Ben Affleck, Jennifer Aniston, Drew Barrymore ve Jenniffer Connelly’i gördüğümüz olağanüstü bir romantik komedi. Kadın erkek ilişkilerinin çok güzel anlatıldığı bir film.

4. Love Story

Beyaz Perde’nin unutulmaz filmi ‘Aşk Hikayesi’ eğer hala izlemediyseniz mutlaka izlemeniz gereken bir baş yapıt. Unutulmaz senaryosu ve büyüleyici müzikleriyle gecenizi daha güzel bir hale getirecek.

5. 50 İlk Öpücük

Hovarda bir gençken hayatının aşkını buldu ancak ona her gün kendini hatırlatmak zorunda. 50 İlk Öpücük özgün senaryosuyla insanı etkilememesi imkansız bir film.

6. Pretty Women

Bir Richard Gere ve Julia Roberts efsanesi olan film 1990’ların en sevilen aşk filmlerinden biri. Sevgililer Günü’nde, farklılıkların nasıl bir aşk yarattığını izlemek isterseniz bu film tercihiniz olmalı.

7. Başka Dilde Aşk

Saadet Işıl Aksoy ve Mert Fırat’ın göz dolduran oyunculuğuyla, güzel senaryosuyla unutulmaz film. İmkansızlık içerisinde yaşanan aşk gözlerinizin dolmasına neden olacak.

8. Sil Baştan

Jim Carrey’nin muhteşem oyunculuğunun bir kere daha kanıtlandığı film. ‘Onu aklından attın, peki ya kalbinden?’

9. Issız Adam

Şüphesiz ki en unutulmaz Türk filmlerinden biri. Geçmişle bugün arasında o kadar güzel geliyorsunuz ki. Müzikleriyle, oyuncularıyla ve senaryosuyla tastamam bir film.

10. Zaman Yolcusunun Karısı

Zamanın her yerinde geçen bir aşk hikayesi. Audrey Niffenegger’ın romanından uyarlanan film sizi oldukça etkileyecek.

Sözcü