Seçim mitinginde sahne alan Ortaç'tan gençlere nasihat

Seçim mitinginde sahne alan Ortaç'tan gençlere nasihat
Muğla Marmaris'te AKP Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı'nın düzenlediği mitingde sahne alan şarkıcı Serdar Ortaç, kendisini dinlemeye gelenlere "Evlenin" diyerek nasihatte bulundu.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, Cumhur ittifakı AKP  Marmaris Belediye Başkan Adayı Serkan Yazıcı'nın düzenlediği mitingde sahne aldı. Atatürk Meydanı'nda gerçekleşen mitingde Ortaç yaklaşık bir saat sahnede kaldı. Sahnede Ortaç'a iki dansçı eşlik etti. Neşeli olduğu gözlenen ortaç hayranlarıyla uzun süre sohbet etti.

Serdar Ortaç, hayranlarına parmağındaki yüzüğü göstererek, "Evlilik dünyanın en güzel şeyi." dedi. Alanı dolduranlarla uzun süre sohbet eden Ortaç, "Annemin bir lafı Türkiye'nin en güzel kadınları hep esmer olur, sarışınlarla işin olmasın diyor. Ben demiyorum, annem diyor." dedi.

"EVLİLİK DÜNYANIN EN GÜZEL ŞEYİ"

Parmağındaki evlilik yüzüğünü gösterip evliliğin dünyanın en güzel şeyi olduğunu belirten Ortaç, "Çok merak ediyorum, kaç kişi evli aramızda? İyi halt ettin abi, aferin çok iyi yaptın. Şaka bir yana arkadaşlar evlilik dünyanın en güzel şeyi. O yüzden bundan sonra kimseye sevgilim, canım, bir tanem demek yok. Sadece eşinize o kadar, kimse başkasına canım, cicim, balım demesin." dedi.

"SARIŞINLARLA İŞİN OLMASIN"

Seyirciyle sohbetinde annesinin bir sözünü paylaşan Ortaç, "Maalesef abla bende sarışın bir hanımla evlendim. Annemin bir lafı Türkiye'nin en güzel kadınları hep esmer olur, sarışınlarla işin olmasın diyor. Ben demiyorum, annem diyor." ifadelerini kullandı.

2-109.jpg