Şahan Gökbakar’dan Mustafa Cengiz tepkisi!

Şahan Gökbakar’dan Mustafa Cengiz tepkisi!
Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz'in idari yönden ibra edilmeme kararını eleştirdi.

Konuyla ilgili paylaşım yapan Gökbakar, "Adil olmayan şekilde aşağılanması yüreğime dokundu" ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar, Galatasaray Genel Kurulu'nda Başkan Mustafa Cengiz'in yönetimsel olarak ibra edilmemesine sert tepki gösterdi.

Instagram hesabından Mustafa Cengiz’in olduğu bir fotoğrafı paylaşan bulunan Gökbakar, şu ifadeleri kullandı;

“İki seçimde de oyumu verdiğim, oyumu verirken kabine girme ihtiyacı bile duymadığım açık açık başkanımız olsun dediğim bir insanın bu kadar haksız ve adil olmayan bir şekilde aşağılanması yureğime dokundu… Gecesini gündüzünü Galatasaray yapmiş, ozellikle şeffaflık ve Galatasaray menfaatleri için çalışan bir insan ve ekibinin bu şekilde ibra edilmemesi malesef hiçbir etik değerle açıklanamaz… Lise güzeldir, lise özeldir. Galatasaray temellerinin atıldığı yerdir… E tamam tamam da önemli olan Galatasaray değil mi? Galatasaray, Liseliliği değil Galatasaray üyeliği asıl olandır. Galatasaray sadece bir zümrenin değil, bütün gönül verenlerindir. Bugün bu yapılan açıkça Türkiye'nin net bir özetidir aynı zamanda…Dışlama, ötekileştirme ve nefret ortamı malesef gözleri kör ediyor ve bu kadar güzel işler yapan bir insan ve ekibi bu şekilde muamele görüyor… Ne demisler, yiğidi öldür hakkını yeme… Hayır bir de KİMLERİ KİMLERİ İBRA ETTİNİZ DE MUSTAFA BAŞKANI MI İBRA ETMİYORSUNUZ??? Bu yapılan gerçekten cok ayıp oldu… Ne diyim… Üzulme başkanım sen doğru ve değerli adamsın…”

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

İki secimde de oyumu verdigim, oyumu verirken kabine girme ihtiyaci bile duymadigim acik acik baskanimiz olsun dedigim bir insanin bu kadar haksiz ve adil olmayan bir sekilde aşağılanması yuregime dokundu... Gecesini gunduzunu Galatasaray yapmis, ozellikle şeffaflık ve Galatasaray menfaatleri icin calisan bir insan ve ekibinin bu sekilde ibra edilmemesi malesef hicbir etik degerle aciklanamaz... Lise guzeldir, lise ozeldir Galatasaray temellerinin atildigi yerdir..e tamam tamam da onemli olan Galatasaray degil mi? Galatasaray Liseliligi degil Galatasaray üyeligi asil olandir. Galatasaray sadece bir zumrenin degil, butun gonul verenlerindir. Bugun bu yapilan acikca Turkiyenin net bir ozetidir ayni zamanda... Dislama, otekilestirme ve nefret ortami malesef gozleri kor ediyor ve bu kadar guzel isler yapan bir insan ve ekibi bu sekilde muamele goruyor... ne demisler, Yiğidi öldür hakkini yeme... Hayir bir de KİMLERİ KİMLERİ İBRA ETTİNİZ DE MUSTAFA BAŞKANI Mİ İBRA ETMİYORSUNUZ??? Bu yapilan gercekten cok ayip oldu....Ne diyim... Uzulme baskanim sen dogru ve degerli adamsin....

Şahan Gökbakar (@sahangokbakar)'in paylaştığı bir gönderi ()