Rihanna Grammy Törenine Neden Katılmadı

Rihanna Grammy Törenine Neden Katılmadı
Grammy töreninde sahneye çıkması planlanan Rihanna'nın son anda programını iptal etmesi ortalığı karıştırdı...Müzik dünyasının en saygın ödüllerinden Grammy'ler önceki akşam kazananlara dağıtıldı. Bu arada gecenin...

Grammy töreninde sahneye çıkması planlanan Rihanna'nın son anda programını iptal etmesi ortalığı karıştırdı...

Müzik dünyasının en saygın ödüllerinden Grammy'ler önceki akşam kazananlara dağıtıldı. Bu arada gecenin programında beklenmedik bir değişiklik oldu. Güzel şarkıcı Rihanna da törende sahneye çıkacak olanlar listesinde yer alıyordu. Hatta provalara da katıldı. Ama son anda plan iptal edildi. Bu durum onu sahnede izlemek isteyenleri hayal kırıklığına uğrattı.

Ortaya atılan söylentilere Rihanna'nın sözcüsünün yaptığı açıklama son noktayı koydu. Rihanna'nın sözcüsü; şarkıcının bronşite yakalandığını ve doktorunun uyarısıyla o gece sahneye çıkamadığını söyledi.

Rihanna'nın birkaç gündür hasta olduğunu ve antibiyotik kullandığını söyleyen sözcüsü "Doktor, ilaçların tam olarak etkisini göstermediği ve 48 saat boyunca şarkısöylememesi gerektiği konusunda uyarınca Rihanna da Grammy performansını iptal etmek zorunda kaldı " dedi.

İnternetteki TMZ.com sitesinin haberine göre doktoru Rihanna'yı "Eğer ısrarla sahneye çıkıp şarkı söylersen ses tellerin sonsuza kadar geri dönüşsüz biçimde zarar görür" diye uyardı.

Rihanna, 2009 yılındaki Grammy törenine katılmaktan da son anda vazgeçmişti. Törenden birkaç saat sonra Rihanna'nın o dönemde nişanlı olduğu Chris Brown'dan şiddet gördüğü için geceye katılamadığı ortaya çıkmıştı.

Kelebek