Halk TV Canlı Yayın
Reynmen, 120 milyon izlenen klibi kaldırdım demişti fakat...
25 Ocak'ta çıkan 'Derdim Olsun' adlı rap-arabesk tarzındaki şarkısı ile rekor kıran 'Reynmen' lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş ,120 milyon izlenen klibini YouTube'daki kanalından kaldırdığını açıklamıştı

25 Ocak'ta çıkan 'Derdim Olsun' adlı rap-arabesk tarzındaki şarkısı ile rekor kıran 'Reynmen' lakaplı sosyal medya fenomeni Yusuf Aktaş ,120 milyon izlenen klibini YouTube'daki kanalından kaldırdığını açıklamıştı. Ancak klip hala YouTube'da izlenebiliyor.

Yayınladığı 'Derdim Olsun' klibi ile rekor kırmış ve ilk günde 6 milyon izlenmeye ulaşmıştı. Klibinin bir kısa filmden çalıntı olduğu iddiaları da ortaya atılmıştı. Reynmen ise klipteki bazı sahnelerde esinlenme olduğunu söylemişti.

Son günlerde YouTube'deki izlenmenin sahte olduğu öne sürülmeye başlamış Reynmen ise iddiaları sosyal medya hesabından ti'ye almıştı.

ŞARKIYI YOUTUBE'DAN SİLDİĞİNİ AÇIKLAMIŞTI

Reynmen Instagram hesabından yaptığı son paylaşım ile sevenlerini hayal kırıklığına uğrattı.

Reynmen şarkısını YouTube'dan kendi kararıyla kaldırdığını şu sözlerle açıkladı:

"Yok bottan silindi, yok ondan bundan silindi... Yoo gayet de ben kaldırdım. 200 milyonluk parçam da olmayı versin. Hayatıma mal oldu. Derdim oldu. İstemiyorum! Bugün bu şarkıyla gelmedim buraya, yarın da o şarkıyla var olmayız... Hadi bakayım!"

ŞARKI YOUTUBE'DA DURUYOR

Reynmen'in yaptığı açıklamaya rağmen klip halen YouTube'da duruyor. Şarkının altında yapılan yorumlarda tepki gösterenlerin sayısı az değil. Tepki gösteren kullanıcılar 'Şarkı daha çok konuşulsun diye yapılmış bir hareket' kanısında...