Reha Muhtar-Deniz Uğur Davasında Seren Serengil Saf Değiştirdi

Reha Muhtar-Deniz Uğur Davasında Seren Serengil Saf Değiştirdi
Ünlü oyuncu Deniz Uğur ile ikiz çocuklarının babası Reha Muhtar arasında velayet savaşı sürüyor. Geçen sene Reha Muhtar'ı destekleyen ve davada yanında yer alan Seren Serengil, bugün görülen velayet davasında saf değiştirdi, Deniz Uğur'un yanında yer aldı.

Deniz Uğur’un eski sevgilisi Reha Muhtar’la yıllardır bitmeyen velayet davasının yeni duruşması bu sabah Çağlayan Adliyesi’nde görüldü. Birsen Altuntaş'ın haberine göre Avukat Feyza Altun’un temsil ettiği davada Deniz Uğur’un sürpriz şahidi yer aldı.

deniz-ugur2.png

"GERÇEK YÜZÜNÜ GÖRDÜK"

Geçen sene Reha Muhtar’ın Anadolu Adliyesi’nde yanında olan Seren Serengil, bu kez Deniz Uğur lehine şahitlik yaptı. Reha Muhtar’ın Seren Serengil ve sevgilisi Mustafa Tohma’yla da geçen aylarda kavga ettiği, ikilinin “gerçek yüzünü gördük” dedikleri Reha Muhtar’ın aleyhine çocukları düşünerek Deniz Uğur’un yanına geçtikleri kaydedildi.

reha-muhtar.jpg

DENİZ UĞUR'DAN PAYLAŞIM

Deniz Uğur bu sabah adliyede yanında olan Seren Serengil’e “Canımın parçası çocuklarımın en yüksek hayrı için bütün melekler yanımdaydı bugün… Hiçbir evladın baskıya, şiddete, tehlikeye maruz kalmaması için, karar duruşmasına dek, inananlardan dualarını eksik etmemelerini rica ediyorum" paylaşımını yaptı.

seren-serengil.jpg

Etiketler :