'Pucca'nın gözaltı sebebi belli oldu!

Attığı bir twit nedeniyle gözaltına alındığını söyleyen sosyal medya fenomeni ve yazar, "Pucca" ismi ile tanınan Selen Pınar Işık, olayın iç yüzünü açıkladı. Işık: "Bu tweet yüzünden bu gece nezarethanede kalacaktım. Şaka gibi.. Neyse bitti çok şükür… Bitmedi de bayramdan sonraya kaldı" dedi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 16 Temmuz 2021 21:13
'Pucca'nın gözaltı sebebi belli oldu!

'Pucca' ismi ile tanınan sosyal medya fenomeni ve yazar Selen Pınar Işık, Twitter hesabından yaptığı açıklamayla emniyete götürüldüğünü duyurmuştu. Işık, "Az önce kapıya iki polis geldi, şu an emniyete gidiyoruz beraber. Sebebini de söylemiyorlar. Hakkımda hayırlısı" ifadeleriyle karakola götürüldüğünü bildiren Işık'ın neden gözlaltına alındığı ortaya çıktı.

Yeni paylaşım yaptı 

Fenomen Karagöz, "Bu tweet yüzünden bu gece nezarethanede kalacaktım. Şaka gibi... Neyse bitti çok şükür… Bitmedi de bayramdan sonraya kaldı" paylaşımını yaptı.

Bir yıl önceki twiti nedeniyle gözaltına alındı 

Polis ifadesini sosyal medya hesabından paylaşan Karagöz'ün 19 Temmuz 2020 tarihinden attığı, "O kadar eşcinselli dizi, film izledim; film üstüne film izledim; yok, yok, yok! Hala erkek denen aşağılık, karaktersiz cinsiyetten hoşlanıyorum" tweeti nedeniyle gözaltına alındığı ortaya çıktı.

basliksiz-2.jpg