Özcan Deniz konserinde çatal bıçaklarla protesto edildi

Özcan Deniz dün akşam Kıbrıs'ta sahneye çıktı. İddiaya göre şarkıcının 100. Yıl Marşı'nı okumadan inmesine tepki gösteren seyirciler yuhalayarak çatal ve bıçaklarla masalara vurdu. İddiaların ardından Özcan Deniz'den konuyla ilgili açıklama geldi.

Cumhuriyetin 100. yılı kutlamaları ülkenin çeşitli yerlerinde devam ederken Özcan Deniz de dün akşam Kıbrıs'ta sahneye çıktı.

97822.jpg

Konserin başında 29 Ekim'le ilgili konuştuğu ileri sürülen Deniz, 100. Yıl Marşı'nı okumadığı iddiasıyla seyirciler tarafından yuhalandı.

153127363-ozcan-deniz-dunku-konserinde-100-yil-marsi-ni-164832365694m-1.jpg

ÇATAL VE BIÇAKLARLA MASALARA VURULDU

Pop Bizde'de yer alan habere göre, Özcan Deniz konser sonunda marş söyleyerek kutlama yapmadığı iddiasıyla seyirciler tarafından yuhalanarak çatal ve bıçaklarla protesto edildi.

deniz-ozcan.png

"SEYİRCİLER MARŞ SÖYLEYEREK ÇAĞIRDI AMA GELMEDİ"

Öte yandan Gossip Pasta isimli hesaba mesaj gönderen bir kullanıcı da Özcan Deniz'in konserin başında Cumhuriyet Bayramı'yla ilgili konuşma yaptığını ancak konser sonunda seyircilerin marş söyleyerek çağırmasına rağmen yeniden sahneye çıkmadığını belirtti.

Konserinde cumhuriyetin 100. yılını kutlamadığı için tepki gördüğü ileri sürülen ünlü şarkıcıdan bir açıklama geldi.

Özcan Deniz söz konusu paylaşımında Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlamadığının bir yalan olduğunu, finaldeki 10. yıl marşını okuyamamasının ise kendisiyle şefinin birbirlerini yanlış anlamalarından kaynaklı bir organizasyon kargaşası olduğunu söyleyerek şu ifadeleri kullandı:

'YANLIŞ ANLAMAMIZDAN KAYNAKLI BİR ORGANİZASYON KARGAŞASIDIR'

"28 Ekim Kıbrıs'taki oteldeki konserimde Cumhuriyetimizin 100. yılını kutlamadığım koca bir yalan ve suikasttır. 30 Ekim'de setim başlıyor olmasına rağmen, Filistin'de yaşananlardan dolayı karalar içinde sahneye çıkmama rağmen bu özel geceyi iptal ettirtmedim.

Ömrümde bir kere daha yaşayamayacağım bu özel 100. yıl kutlamasında sahnede olmak ve coşkuyla kutlamak istedim. Konser kaydı yapılmadığı için görüntülere ulaşamıyorum. Fakat konsere gelen bine yakın izleyiciden birileri, ilk şarkıdan hemen sonra ve program sonunda yaptığım içi dolu, laf olsun diye değil gerçek duygularımı aktardığım uzun Cumhuriyet konuşmamı ve de kutlamamı kaydetmiş ise yayınlamalarını rica ediyorum.

Finaldeki 10. yıl marşını oku(ya)mamam tamamen benim ile şefimin birbirimizi yanlış anlamamızdan kaynaklı bir organizasyon kargaşasıdır. Fakat kutlamamış değilim. Aksine içten ve de alkışlarla sürekli kesilerek yaptığım Cumhuriyet konuşmam ve de kutlamama gelen tüm izleyici şahittir. Kaydına ulaştığımda paylaşacağım. Sevgiler."

640xauto-002.webp

Etiketler :