Onu televizyoncu olarak tanıdık ama… Asıl mesleği duyanları şoke etti!

Onu televizyoncu olarak tanıdık ama… Asıl mesleği duyanları şoke etti!
Geçtiğimiz sene akciğer kanserine yakalandığını açıklayan ünlü sunucu Armağan Çağlayan, Ay Işığında Komedi Festivali kapsamında AVM'de sahneye çıktı. İzleyenlere kahkaha tufanı yaşatan Çağlayan, ünlü olmadan önceki mesleğini açıklayarak dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Armağan Çağlayan, 21 Kasım 2022'de sosyal medya üzerinden sevenlerini üzen bir haber vermiş ve akciğer kanserine yakalandığını duyurmuştu. Nişantaşı'nda doktor kontrolü çıkışı objektiflere yansıyan Çağlayan, ameliyat olduğunu ve alınan parçanın yurt dışına gönderildiğini belirtmiş ve süreci anlatmıştı.

Armağan Çağlayan, son olarak Ay Işığında Komedi Festivali kapsamında 'Size Anlatacaklarım Var' adlı gösterisiyle sahne aldı.

Kendisini izlemeye gelenlere kahkaha tufanı yaşatan 57 yaşındaki Çağlayan, 2 saat boyunca sahnede kaldı.

Gösterisinin ilerleyen dakikalarında televizyonculuk sektörüne girmeden önce avukat olduğunu dile getiren Armağan ünlü isim, şöyle konuştu:

"Sizler beni tanımadan önce avukatlık görevimi icra ediyordum. Hatta evime gelen kağıtla cumhuriyet savcılığına kabul edildiğimi öğrenmiştim ama çok sevdiğim iş olan televizyonculuk bende daha ağır bastı ve bu günlere getirdi."