O isim geri dönüyor! Senaryo tıkandı

Kanal D'nin Çarşamba günleri reyting yarışında tutunmaya çalışan Çocuklar Duymasın dizisi, senaryoda tıkanmalar yaşayınca diziden ayrılan ismi geri getirdi.

17 yıldır çeşitli kanallarda ekrana gelen Çocuklar Duymasın dizisi, bir kez daha final yapma yolunda ilerliyor. Çarşamba günleri yayınlanan dizinin Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul'a rakip olamaması Kanal D'yi düşündürürken, yapımcılar reytingleri yükseltmek için flaş bir karar aldı.

Alınan karara göre diziye geçtiğimiz bölümlerde konuk olan ve Haluk ile Meltem'in arasını bozmaya çalışan karakter, yeniden kadroya dahil edildi. 73. bölümüyle yarın akşam ekranlara gelecek olan dizinin yeni bölüm fragmanında ortaya çıkan karakter, izleyiciyi adeta çıldırttı. Senaryoda tıkanmalar yaşayan ve sürekli aynı konuları işleyen Çocuklar Duymasın dizisine Tutku karakteri geri dönüyor. Dizide Tutku'ya hayat veren Gülin İyigün, fragmanda "Nerede kalmıştık?" diyerek ortalığı yeniden karıştıracağının sinyallerini verdi bile.

Diziye katıldığı dönemde Haluk'a aşık olan Tutku karakteri, boşanma evresinde olan çiftin arasına kara kedi gibi girmeye çalışacak.

640xauto-001.jpg

ÇOCUKLAR DUYMASIN'DA HALUK VE MELTEM BOŞANIYOR MU?

Meltem ve Haluk boşanacak mı? Boşanma kararının arkasında yatan gerçek ne?

Meltem'in aldığı boşanma kararını Haluk'a söylemesinin ardından çift arasındaki ipler iyice gerilir. Bu karara anlam veremeyen herkes onlarla konuşmaya çalışır. Özellikle Gönül, Meltem'e ısrarla bu kararı neden aldığını sorar. Fakat Meltem, ayrılma kararının arkasında durur ve Haluk ile arasındaki aşkın bittiğini söyler. Haluk da keza beklemediği bu durum karşısında öfkelidir. Avukat tuttuğunu söyler.

Öte yandan Tuna ve Işıl arasındaki yakınlaşma devam etmektedir. Tuna, Işıl ile olan buluşmasına Haluk'u da çağırır.

Ancak öyle bir şey yaşanır ki tüm dengeler bu olay sonucunda altüst olacaktır. Daha önce Haluk ve Meltem'in yuvasını dağıtma noktasına getiren Tutku, geri döner. Tüm bu yaşanan olayların ardında nasıl bir plan var? Haluk ve Meltem ne yapacak? Tutku'nun geri dönmesindeki amaç ne?

Etiketler :