Mustafa Ceceli’den İlginç Tarkan Göndermesi

Mustafa Ceceli’den İlginç Tarkan Göndermesi
Mustafa Ceceli Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser verdi, Tarkan’a göndermede bulundu.Başarılı şarkıcı Mustafa Ceceli, bu yıl da 14 Şubat Sevgililer Günü Bostancı Gösteri Merkezi’nde, ‘Aşk için gelmişiz’ isimli albümünde...

Mustafa Ceceli Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser verdi, Tarkan’a göndermede bulundu.

Başarılı şarkıcı Mustafa Ceceli, bu yıl da 14 Şubat Sevgililer Günü Bostancı Gösteri Merkezi’nde, ‘Aşk için gelmişiz’ isimli albümünde yer alan şarkılarının da ilk kez yer alacağı konserini gerçekleştirdi. Her 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Bostancı’da sahne alan Mustafa Ceceli, sevenlerine her bir koltuk için ikişer adet kırmızı gül bıraktı.

Foto: Emre Çevik- Mustafa Ceceli

Mustafa Ceceli’nin konser bileti günler öncesinden tükenmesi sanatçıyı öylesine mutlu etti ki basın mensuplarıyla yaptığı röportajda ilk cümlesi bu oldu. Mustafa Ceceli röportajında, “şimdi Tarkan’ı daha iyi anlıyorum. Biletler satışa çıktığı anda bitmesi çok başka bir duyguymuş. Tabi henüz Tarkan gibi 10 gün üst üste bilet satabileceğimi sanmıyorum” dedi.

Foto: Emre Çevik

CECELİ VE İREM DÜETİ

Kendisini izlemeye gelen sevgililerle bir bir ilgilenen Mustafa Ceceli, önce soluğu gelin ve damatlıkla konsere gelen bir çiftin yanında aldı. Gelin damadın adını sorduktan sonra mutluluklar dileyen şarkıcı, ardından İrem Derici ve Rıza Esendemir çiftine de mikrofon uzattı.

Foto: Emre Çevik

Bir buçuk yıldır evli olduklarını söyleyen Derici, sözlerine zaten birazdan sahneye çıkıp seninle düet yapacağım diyerek devam edince, Mustafa Ceceli’nin hayranları için hazırladığı sürprizi bozdu. Mustafa Ceceli İrem Derici’ye “Oldu mu şimdi İrem, herkes sürprizin ne olduğunu öğrendi” diyerek çıkıştı.

Foto: Emre Çevik

Konserin ikinci yarısına İrem Derici ile sahneye çıkan Ceceli, aranjörlüğünü yaptığı, Derici’nin seslendirdiği “Kalbimin Tek Sahibi” şarkısına düet yaptı. Düet’in ardından Derici’nin yeni çıkardığı “Dantel” isimli şarkıyı sahnede ilk kez söylemesine de Mustafa Ceceli darbukayla eşlik etti.

Sözcü