Murat Boz'dan Aslı Enver'e "Sevgililer Günü" Jesti

Önceki gün Aslı Enver'le sosyal medyada aşkını ilan eden Murat Boz, 14 Şubat'ta güzel oyuncuya balonlu jest yaptı. Boz, Instagram'da sadece sevgilisini takibe aldı.Genç kızların sevgilisi Murat Boz, güzel oyuncu Aslı...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Murat Boz'dan Aslı Enver'e "Sevgililer Günü" Jesti

Önceki gün Aslı Enver'le sosyal medyada aşkını ilan eden Murat Boz, 14 Şubat'ta güzel oyuncuya balonlu jest yaptı. Boz, Instagram'da sadece sevgilisini takibe aldı.

Genç kızların sevgilisi Murat Boz, güzel oyuncu Aslı Enver'le aşkını sosyal medyadan ilan edince olay yarattı. Gözler ise dün ilk kez 14 Şubat'ı kutlayan aşıklardaydı. Murat Boz, Instagram'dan paylaştığı kareyle, Aslı Enver'e kalpli balonlarla jest yaptığını gözler önüne serdi. Bu fotoğraf, özellikle Boz'un kadın hayranlarını kıskandırdı.

FİLM SETİNDE TANIŞIP AŞIK OLDULAR

Dün Murat Boz'dan Aslı Enver'e bir jest daha geldi. Instagram'da yaklaşık 3 milyon 800 bin takipçisi olan yakışıklı popçu, bugüne kadar kimseyi takibe almamıştı. Murat Boz, dün Aslı Enver'i takip etmeye başlayarak da güzel oyuncunun hayatındaki önemini bir kez daha gözler önüne serdi. Enver ile Murat Boz, birlikte rol aldıkları ve halen vizyonda olan "Kardeşim Benim" filminin setinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı.