Metin Akpınar'la İkiz Kızları Arasındaki Kavga Büyüyor! 500 TL Mi Gönderdi, 10 Bin TL Mi? Akpınar O İddialara Dava Açacak

Metin Akpınar'la İkiz Kızları Arasındaki Kavga Büyüyor! 500 TL Mi Gönderdi, 10 Bin TL Mi? Akpınar O İddialara Dava Açacak
Magazin yazarı Onur Akay, Metin Akpınar'ın, ikiz kızlarına 500 TL gönderdiğini idda etmişti. Habertürk'ten Mehmet Çalışkan, Akpınar'ın ikiz kızlarına gönderdiği iddia edilen bu rakamın doğru olmadığını, ünlü oyuncunun bu iddialara karşı dava acacağını yazdı.

Metin Akpınar'ın ikiz kızları olduğunun ortaya çıkmasıyla başlayan tartışma ve gündem büyüyor. Habertürk'ten Mehmet Çalışkan, Akpıhar'ın ikiz kızlarına gönderdiği para miktarının, iddia edilenden daha fazla olduğunu yazdı.

metin-akpinar11-001.jpg

Yazının ilgili bölümleri şöyle:

"Metin Akpınar'ın ikiz kızlarına ne kadar harçlık gönderdiği ortaya çıktı. Akpınar, Duygu Nebioğlu ile Sevgi Nebioğlu'na ayda 10'ar bin lira harçlık gönderdi. Metin Akpınar, evlilik dışı bir de oğlu iddiasında bulunan ve bunu sosyal medya hesabından yayımlayan Onur Akay'a dava açacak

Metin Akpınar, bir hayli zor günler geçiriyor. İkiz kızlarından Duygu Nebioğlu'nun yaptığı açıklamalar Akpınar'ı derinden yaraladı.

En çok merak edilen konulardan biri, Metin Akpınar'ın ikiz kızlarına ne kadar maddi yardımda bulunduğu. Nebioğlu'nun avukatı bu konuda yaptığı açıklamada; "Metin Akpınar'ın bir akşam yemeği kadar" dedi.

metin-akpinar10-001.jpg

HARÇLIK OLARAK AYDA 10'AR BİN LİRA GÖNDERDİ

Peki o miktar ne kadar?

Metin Akpınar, Duygu Nebioğlu ile Sevgi Nebioğlu'na her ay 10'ar bin lira harçlık gönderdi.

Metin Akpınar'ı derinden üzen bir diğer gelişme ise evlilik dışı bir de oğlu olduğu iddiası. İddiaya göre Akpınar'ın Almanya'da yaşayan ve kendi adını taşıyan 39 yaşında bir de gayrimeşru oğlu var. Metin Akpınar, söz konusu iddianın sahibi Onur Akay'a dava açacak.

KALBİNE STENT TAKILDI

Bu arada yakınları, Metin Akpınar'ın geçirdiği zor günlerin sağlığını etkilemesinden bir hayli endişe ediyor. Zira, iki yıl önce dört saat süren ameliyatla Akpınar'ın kalbine stent takıldı."

Etiketler :