Meli Bendeli: Evvelimi bilmeyen, ahirimden hesap sormasın

'Çukur' dizisindeki 'Timsah Celil' rolüyle tanınan ve cinsiyet değiştirme ameliyatı geçiren Meli Bendeli, yaşadıklarını Armağan Çağlayan'a anlattı. Çağlayan'ın da zaman zaman gözyaşlarını tuttamadığı programda Bendelli, "Evvelimi bilmeyen, ahirimden hesap sormasın' dedi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 13 Mayıs 2022 17:12

Geçtiğimiz aylarda cinsiyet değiştiren Meli Bendeli, Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalında yayınlanan 'Gör Beni' isimli programına konuk oldu. Armağan Çağlayan'ın "Çok zor bir karar aldınız diye düşünüyorum" sözleri üzerine konuşan Bendeli, "Bu zaten 32 yılımı aldı. Zordu gerçekten" yanıtını verdi.

Bendeli, "Hayatım gitmiyordu. Kabuslardan bir yerlerden atıyorum kendimi sürekli. İlerletemiyorum hayatımı. Bu sosyal olarak da böyle, iyice eve kapanmalar böyle... Dünyadan çekilmiştim veya onu öldürecektim, Allah'tan korktum travesti oldum yani öyle söyleyeyim" dedi.

Meli Bendeli anlattıkları karşısında Armağan Çağlayan'ın ağlaması üzerine "Bu kadar sert bir şey beklemiyordum açıkçası. Bir insanın herkese kızgın olması taşınması çok zor bir yük" ifadelerini kullandı.

"Evvelimi bilmeyen, ahirimden hesap sormasın" diyen Bendeli "Şu saatten sonra Kenan İmirzalıoğlu ile başrolü oynamayacaksam dizilerde yer almam. Yan rolleri ve millerin hoşgörüsünü bekleyecek zamanım yok. Ankara'ya taşındım ve orada bir düzen kurmaya çalışıyorum. Önce bir altın bileziğim olsun diye mesleğimi elime aldım ama benim hayatım daha değerli" diye konuştu.