Meğer Dostlukları Sahteymiş

Meğer Dostlukları Sahteymiş
Sık sık birlikte gördüğümüz Hollywood ünlülerin dostluklar meğer yalanmış.Hollywood dünyasında özellikle son zamanlarda ünlülerin ünlü kankalarıyla paylaştığı fotoğraflar ortada. Ancak gördükleriniz sandığınız...

Sık sık birlikte gördüğümüz Hollywood ünlülerin dostluklar meğer yalanmış.

Hollywood dünyasında özellikle son zamanlarda ünlülerin ünlü kankalarıyla paylaştığı fotoğraflar ortada. Ancak gördükleriniz sandığınız kadar masum değil. Sosyal medyada güçlerini birleştiren ünlü isimlerin aslında birbirleriyle hiç anlaşamadıkları herkesin dilinde. İşte arkadaşlıklarının sahte olduğu söylenen o isimler..

Gigi Hadid ve Kendall Jenner

Gigi ve Kendall son dönemlerin en popüler modellerinden. Victoria’s Secret ekibine dahil olan bu ikili sık sık çok eğleniyormuş gibi pozlar verse de herkes backstage karelerinin sahte olduğunu konuşuyor. Özellikle geçtiğimiz Mayıs ayında gerçekleşen Cannes Film Festivali‘nde tüm gözlerin Gigi’Nin üzerinde olması Kendall’da büyük kıskançlık krizleri yaşatmış. Şu sıralar aldığı işlerle ve kapaklarla sürkeli rekabet içerisinde olan ikili artık pek de yan yana gelmiyor. Bu da dedikoduları neredeyse haklı çıkartıyor.

kendall jenner ve gigi hadid: Foto: Sosyal Medya

Selena Gomez ve Kendall Jenner

Selana ve Kendall bir dönem sıkı bir kankaydı. Tabi Selana’nın eski sevgilisi Justin Bieber ile samimi fotoğraflarını paylaşıp ardından  Hailey Baldwin ile aralarını yapmasına kadar. İkili hala arkadaş olduklarını söylese de eski samimiyetleri olmadığı ortada.

kendall jenner selena gomez

Taylor Swift ve arkadaşları

Taylor Swift’i takip ediyorsanız, çevresindeki bol arkadaş grubundan da haberdarsınız demektir. Bu durum dışarıdan hoş gibi görünse de pek çok kişi bunu samimi ve gerçekçi bulmuyor. Çıkan söylentiler, Taylor’ın çevresindeki kişiler ile PR çalışması nedeniyle bir araya geldiği yönünde. Bir dönem Karlie Kloss  ile samimi olan Taylor’ın video klibi için beraber oldukları da çıkan dedikodular arasında.

Beyonce ve Kim Kardashian

Kim ve Beyonce ikilisinin birbirinden hoşlanmadığını bilmeyen yok. Ancak ikili eşlerinin yakın arkadaşlığından dolayı sık sık yan yana poz vermek zorunda kalıyorlar.

 SÖZCÜ