Komşularına Yıllarca İnsan Eti Yedirdi: Herkes Onun Elinin Lezzetine Hayrandı!

Komşularına Yıllarca İnsan Eti Yedirdi: Herkes Onun Elinin Lezzetine Hayrandı!
ABD'de yaşayan Nathaniel Bar-Jonah isimli adam evinde misafir ağırlamayı ve onlara çeşitli yemekler yapmayı seven bir insandı. Sık sık evinde barbekü partiler veren adam dostlarına, komşularına etli turtalar, hamburgerler, makarnalar yapıyordu. Adamın yaptığı yemeklerin 'insan etiyle' yapıldığının ortaya çıkması herkesi dehşete düşürdü.

ABD'de dehşet bir olay ortaya çıktı Nathaniel Bar-Jonah isimli bir adam, yıllar boyunca komşularına insan eti yedirdiği iddiasıyla gündeme geldi.

Bar-Jonah, evinde düzenlediği barbekü partilerinde ve akşam yemeklerinde misafirlerine etli turtalar, hamburgerler, güveçler, kırmızı biber ve spagetti gibi yemekler sunuyordu. Komşuları, bu yemeklerin tuhaf bir tadı olduğunu fark etse de Jonah, geyik eti avladığını söyleyerek onları geçiştiriyordu.

1.jpg

Ancak durumun gerçek ortaya çıkmasıyla birlikte Jonah'ın dehşetengiz bir sapık olduğu anlaşıldı. Polisler evinde yaptıkları aramada, "küçük çocuk çöreği", "Fransız kızarmış çocuk" gibi korkunç içerikli yemek tarifleri buldular.

Araştırma sonucunda Jonah'ın komşusunun kızı Zachary Xerxes Ramsay'i kaçırdığı ve öldürdüğü de ortaya çıktı. Ramsay'in kaybolmasından sonra Jonah'ın komşularına etli yemekler düzenlemesi dikkat çekmişti.

2.jpg

Sapık katil Jonah'ın, Ramsay'in cesedinden parçalar kopararak iş arkadaşlarına yedirdiği de iddialar arasında. FBI ajanları, Jonah'ın çocuklara işkence yaptığını ve onları yediğini anlattığı günlükler buldu.

Jonah, adam kaçırma, işkence ve cinsel saldırı suçlarından şartlı tahliyesiz 130 yıl hapis cezasına çarptırıldı ve 2008 yılında hapishanede öldü.