Köksal Baba’ya Efsane Doğum Günü Partisi

Köksal Baba’ya Efsane Doğum Günü Partisi
Sosyal medyada fenomeni 'Köksal Baba' lakaplı Köksal Bektaşoğlu, 41. yaş gününü sevenlerinin katıldığı görkemli bir geceyle kutladı.Trabzonlu 41 yaşındaki Köksal Bektaşoğlu nam-ı diğer "Köksal Baba" sosyal medyada 1 milyona...

Sosyal medyada fenomeni 'Köksal Baba' lakaplı Köksal Bektaşoğlu, 41. yaş gününü sevenlerinin katıldığı görkemli bir geceyle kutladı.

Trabzonlu 41 yaşındaki Köksal Bektaşoğlu nam-ı diğer "Köksal Baba" sosyal medyada 1 milyona yaklaşan takipçi sayısı ve komik videolarıyla kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeye başardı. Her hareketi her davranışı merakla takip edilmeye başlanan "Köksal Baba" Trabzon Ramada Plaza'da düzenlenen muhteşem doğum günü partisiyle 41. yaş gününe girdi.

Selim Bölükbaşı, Onay Şahin ve Sinan Yılmaz gibi yöresel sanatçıların sahne aldığı gecede elde edilen geliri çeşitli hayır kurumlarına bağışlayarak sosyal projeye de imza atan Köksal Baba'yı bu mutlu gününde Trabzon Cumhuriyet Savcısı Abdulsamed Barman, Trabzonspor eski başkan yardımcısı Ali Uzunay, eski genel sekreteri Köksal Güney ve yönetim kurulu üyesi Mehmet Terzi yalnız bırakmadı.

'BABA BÜYÜKSÜN' YAZILI PASTAYI KESTİ

Köksal Baba'yı sosyal medyadan takip ederek Trabzon dışından doğum günü organizasyonuna gelen ve onu ilk kez görerek tanışma imkanı bulanların da katıldığı geceye Köksal Baba, kendisine ait mini akülü kırmızı aracıyla gelerek süpriz yaptı. Salonda sloganlar ve konfetilerle karşılanan 'Köksal Baba', mini aracıyla salonu dolaşarak davetlileri selamladı.

Daha sonra sahneye çıkan 'Köksal Baba' boks eldivenlerini giyerek sosyal medyada birlikte yer aldıkları videoların izlenme rekorları kırdığı 'Richard' lakaplı Necati Kekeş ile boks maçı yaptı. Gösteride rakibini döven Köksal Baba, yine zor sakinleştirildi.

Boks maçının ardından üzerinde 'Baba Büyüksün' yazılı doğum günü pastasını geceye katılan Trabzon Cumhuriyet Savcısı Abdulsamed Barman, Ali Uzunay, Mehmet Terzi'nin yanı sıra gecede sahne alan Selim Bölükbaşı, Onay Şahin, Sinan Yılmaz ve davetlilerle birlikte kesen Köksal Baba, Onay Şahin'in seslendirdiği ve en sevdiği türkü olan 'Ayşe' türküsü ile ise duygulandı. Şahin'in ardından horon ekibi sahneye çıkarak davetlileri coşturdu.

ÜNLÜ İSİMLER KÖKSAL BABA'NIN DOĞUM GÜNÜ'NÜ KUTLADI

Karadenizli ünlü sanatçı Sinan Yılmaz sahne almadan önce 'Köksal Baba'nın fotoğraflarının yer aldığı slaytı davetlilere izlettirildi. Trabzon'un simgesi haline gelen ve koyu bir Trabzonspor taraftarı olan Köksal Baba'nın, doğum gününü spor ve sanat dünyasından bir çok ünlü ismin yanı sıra Türkiye'nin ve dünyanın bir çok yerinde yaşayan 'Köksal Baba' hayranları gönderdikleri videolarla kutladı. Başta Trabzonsporlu futbolcular olmak üzere Beşiktaşlı futbolcuların yanı sıra Fenerbahçeli Volkan Şen, İstanbul Başakşehir'den Emre Belözoğlu, Mersin İdman Yurdu'nun savunma oyuncusu Servet Çetin, teknik direktör Bülent Uygun, eski futbolcu ve spor yorumcusu Sinan Engin, eski hakem ve yorumcu Ahmet Çakar, spor spikeri Ertem Şener, sanatçılardan Hakan Altun ve Hüsnü Seslendirici gibi isimler de 'Köksal Baba'nın doğum günü kutlayan isimler arasında yer aldılar.

Köksal Baba'nın videolarında hem boks yaptığı 'Richard' lakaplı Necati Kekeş'in verdiği doğum günü hediyesi ise babayı kızdırdı. Köksal Baba hediyesini vermek için sahneye gelen Kekeş'in hediye paketinden 'biberon' çıkması salonda gülüşmelere neden olsa da duruma sinirlenen Köksal Baba kendisine verilen hediyeyi Kekeş'in kafasına vurdu.

KÖKSAL BABA 'EMİNEM' TÜRKÜSÜYLE HÜZÜNLENDİ, 'KOLBASTI' İLE COŞTU

Doğum gününün son bölümünde ise sahne alan sanatçı Sinan Yılmaz, söylediği bir birinden güzel şarkılarla davetlileri ve Köksal Baba'yı coşturdu. Karadenizli ünlü sanatçı İsmail Türüt'e geceye gelmediği için sitem eden Köksal Baba, Sinan Yalmaz'dan istediği 'Eminem' türküsüyle geceye katılanları hüzünlendirdi. Şarkıya eşlik etmeye çalışan Köksal Baba, "Benim doğum günüm başladı. Benim içimde bir yara var. Bir şarkı daha söylemek istiyorum. Seni alamadım Ayşe'm param yok idi param" sözlerini söyleyerek geceye katılanlardan alkış aldı.

Sinan Yılmaz'ın seslendirdiği 'Kolbastı' şarkısına dansçı kızlarla eşlik eden Köksal Baba, yerinde duramadı.

"BU GECE SADECE KÖKSAL BABA'NIN DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ DEĞİL AYNI ZAMANDA BİR YARDIM GECESİ"

Geceyi organize eden ve Köksal Baba'nın sosyal medya fenomeni olmasının yanı sıra her şeyiyle ilgilenen Süleyman Köse, umduklarından daha güzel bir gece yaşadıklarını söyledi. Köse, "İlerleyen zamanlarda daha da iyi olacak inşallah, insanlara güzel örnek olmaya çalışıyoruz. Destek olan ve olmayanlardan da Allah razı olsun diyorum. Bu fikir aslında geçtiğimiz yıl düşünmüştük. Bu sene 41 yaşına girdiği için '41 kere maşallah' diyerek başladık ve Allah da yardımcımız oldu. Ancak biz beklediğimiz insanlardan ilgi ve alakayı göremedik. Özellikle Trabzon'da 'ağabey' dediğimiz insanlardan bu konuda hiç bir destek görmedik. Trabzon değil de dışarıdan bize daha çok destek geldi. Biz isterdik ki Trabzon bu işi kucaklasın ama dışardaki insanlar kucakladı. Hepsinin yüreğine sağlık. Her taraftan bize mesaj gönderen ve gelen insanlar var. Bu gece sadece 'Köksal Baba'nın doğum günü gecesi değil, daha küçük bir yerde bunu yapabilirdik. Büyük yapalım istedik ve elde edilecek geliri hiç ummadıkları, hiç bilmedikleri köy okullarına destek versinler istedik. Bizim buradan elde edilecek geliri cebimize atacağımızı düşünenler yanılıyor. 15 kişilik köy okulları var. Onlara ulaşacağız ve onlara sözümüz var gidip yardımlarımızı yapacağız" ifadelerini kullandı.