Kızılcık Şerbeti'nden Nefesleri Kesen Bölüm! Görkem Resti Çekti Pembe Donup Kaldı! İzleyici ise Nefesini Tuttu!

Kızılcık Şerbeti'nden Nefesleri Kesen Bölüm! Görkem Resti Çekti Pembe Donup Kaldı! İzleyici ise Nefesini Tuttu!
Ekranların reyting rekortmeni dizisi Kızılcık Şerbeti, dün yayınlanan son bölümüyle adeta kasıp kavurdu. Oğlunu Doğa'dan ayırmak için her yolu deneyen Pembe, oğlu Fatih ve gelini Görkem'i büyük hayallerle evlendirdi. Ancak evliliğin birinci gününde gerçek yüzünü gösteren Görkem, Pembe'yi şoke etti. O anları izleyici ise nefesini tutarak izledi. İşte Kızılcık Şerbeti'ne damga vuran anlar.

Kızılcık Şerbeti 2 sezondur ekranları kasıp kavuruyor. Yayınladığı her cuma akşamı reyting rekoru kıran dizinin dün yayınlanan 57. bölümüyle nefesler adeta tutuldu.

Dün akşam yayınlanan bölümde Fatih, Görkem ile hayatını birleştirdi. Eve gelin olarak gelen Görkem, ilk günden Pembe'ye gerçek yüzünü gösterdi.

1.png

Ünal ailesinin evindeki ilk sabahına uyanan Görkem, Pembe'nin "Şimdi Mustafa abin gelir, o sana mahrem biliyorsun. Hadi git örtün de gel" uyarısına sert karşılık verdi. Görkem'in "Ben normalde açığım zaten. Annemlerin yanında göstermelik kapanıyorum" sözlerini duyan Pembe büyük şaşkınlık yaşadı.

2.png

"DÜNYAYI SİZE DAR EDERİM"

Ancak Görkem dozunu arttırarak "Bakın ben Doğa değilim, bana kızım kızım diye konuşup arkamdan kuyumu kazmaya çalışırsanız dünyayı size dar ederim. Köprü geçildi Pembe Hanım, istediğime istediğimi söylerim. Kimse de bana karışamaz" sözleriyle yüklendi.

3.png

O anlar sosyal medyaya damga vurdu.

Kullanıcılar Pembe'nin yaşadıklarını "Doğa'nın ahı" diye yorumlarken yeni bölümde neler olacağı merak konusu oldu.

Sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına giren Kızılcık Şerbeti'nin yeni bölümünde neler olacağı merak ediliyor.

6.png