Kim Milyoner Olmak İster'de verdiği yanıtla gündem olan doktor açıklama yaptı

Kim Milyoner Olmak İster'de verdiği yanıtla gündem olan doktor açıklama yaptı

'Hangisi beyindeki bir bölgeye verilen addır?' sorusu için telefonla joker hakkı için bağlanılan ve yanlış cevap veren doktor Ali Çiçek açıklama yaptı.

atv ekranlarında izleyiciyle buluşan Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında Mehtap isimli yarışmacı "Hangisi beyindeki bir bölgeye verilen addır" sorusunda joker hakkını kullandı.

Yarışmacı kadın, söz konusu 4. soruda, aile hekimi olan bir doktor arkadaşını aradı. Soruyu defalarca okuyan kadın, doktor arkadaşının “Omurilik sarımsağı” seçeneğini söylemesinden sonra, kendisinin de aklına ilk olarak “Omurilik sarımsağı” seçeneğinin geldiğini ifade ederek, bu şıkkı seçti.

Gündem olmuştu

Sosyal medyada gündem olan görüntülerin ardından doktor Ali Çiçek açıklama yaptı. Çiçek, ses problemi yüzünden söylediği şıkkın cevap gibi algılandığını ifade etti. Çiçek, "Ses sorunu programa yansımadı. Ancak benim için iyi tarafından bakarsak yıllardır görüşmediğim arkadaşlarımla görüştüm. Son olarak yarışmayı izleyen ses ve süreden dolayı yanlışlık olduğunu söyleyen arkadaşlara da teşekkür ederim." dedi.