Keanu Reeves'den John Wick'e ilan-ı aşk: Seviyorum, seviyorum, seviyorum!

Keanu Reeves'den John Wick'e ilan-ı aşk: Seviyorum, seviyorum, seviyorum!
Köpeğinin öldürülmesi üzerine yeniden yeraltı dünyasına karışan eski bir suikastçının maceralarının anlatıldığı John Wick filminin dördüncü devam halkası için dün Londra'da gala düzenlendi. Keanu Reeves, John Wick'i canlandırmaktan neden vazgeçemediğini anlattı.

Keanu Reeves, 24 Mart'ta sinemalarda gösterime girecek olan John Wick'in Londra'daki galasında seriye neden döndüğünü açıkladı.

Keanu Reeves, serinin dördüncü filminin gösterime girmesinden önce John Wicks karakterinden uzaklaşamamasının nedenlerinden birini paylaştı.

John Wick: Chapter 4'te rolünü yeniden canlandıran Reeves, 10 yıl önceki ilk rolünden bu yana karakterin mizahına karşı zaafı olduğunu itiraf etti.

Reeves şunları söyledi: "Gerçekten çok çabalıyorum ama John söz konusu olduğunda biraz daha fazla çabalamanız gerekiyor. Mizahını seviyorum, iradesini seviyorum, kederini seviyorum ve bu filmlerde onu oynamak gerçekten eğlenceli, bu filmler eğlenceli."

keanu1.jpg

Ayrıca John karakterinin, rolü dördüncü kez tekrarlamasına rağmen hala kendisini zorlayan bir karakter olduğunu da itiraf ediyor.

Reeves, filmin 'şimdiye kadar yapmak zorunda kaldığı en zor filmlerden biri olduğunu ve iki saat 49 dakika ile aynı zamanda en uzunu olduğunu' söyledi.

Aktöre yeni macerasında Donnie Yen, Laurence Fishburne, Rina Sawayama, Bill Skarsgård, Hiroyuki Sanada gibi büyük isimler eşlik ediyor.

Eleştirmenler de filmden övgüyle söz ediyor: Şimdiye kadar yapılmış en iyi aksiyon filmlerinden biri.

Etiketler :