Kate Middleton, piyanonun başına geçti

Cambridge Düşesi Kate Middleton, Tom Walker'ın seslendirdiği For Those Who Can't Be Here (Burada Olamayanlar İçin) isimli şarkıya piyano performansıyla eşlik etti. Halka açık bir etkinlikte ilk kez piyano çalan Kate Middleton'a övgü yağdı.

Yayınlanma:
Güncelleme: 25 Aralık 2021 17:03

Çocukluktan beri piyano dersi alan Kate Middleton, bu özelliğini ilk kez halka açık bir etkinlikte gösterdi. Düşes, For Those Who Can't Be Here (Burada Olamayanlar İçin) şarkısında Tom Walker'a eşlik etti.

Uyuşturucu ve alkol bağımlılığı olan insanlara yardım eden Londra merkezli bir yardım kuruluşu olan 'The Forward Trust' için düzenlenen etkinlik Westminster Abbey'de yapıldı.

Walker, bağımlılık yaşayanların mücadelelerini anlatan bir şarkı olan 'Leave a Light On'u çaldı. 30 yaşındaki şarkıcıya daha sonra, 39 yaşındaki düşeş eşlik etti.

Dün gece ITV kanalında ekrana gelen performans, Westminister'daki konser sırasında gerçekleşmedi. Ayrı bir bölüm olarak çekilerek, programa eklendi. Bu anlamda canlı yayındakiler için de sürpriz oldu.

Mirror Online'ın haberine göre düşes ilk provası sırasında "Çok uzun zamandır başka bir müzisyenle çalmadığı için" oldukça gergindi.

Mail Online'a konuşan Walker hazırlıkların büyük bir gizlilik içinde yürütüldüğünü söyledi. Walker, "Şarkıyı dokuz kez prova ettik ve sonunda o kesinlikle tutturdu sonunda kaydını yapabildik. Bence ikimiz de pek planladığımız gibi gitmeyeceğinden ve birimizin diğerini hayal kırıklığına uğratacağından gerçekten gergindik, ama o kesinlikle muhteşemdi" dedi.

Walker, düşesi 'sevimli, kibar ve sıcak kalpli bir insan' olarak nitelendirdi.

ekran-resmi-2021-12-25-17-02-37.png