Kanal D'den şaşırtan Çocuklar Duymasın kararı!

Kanal D'den şaşırtan Çocuklar Duymasın kararı!
Kanal D'nin hakkında final yapacak dedikoduları ile gündeme gelen dizisi Çocuklar Duymasın'ın yayın günü değişti. Çocuklar Duymasın artık perşembe akşamları yayınlanacak.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çocuklar Duymasın'ın reytinglerinin düşmesi sebebiyle çarşamba akşamları yayınlanan dizinin önümüzdeki haftadan itibaren perşembe akşamları yayınlanmasına karar verildi. Kanal D'nin Birol Güven imzalı dizisi Çocuklar Duymasın'da reytinglerdeki kötü gidiş sürüyor.

1-018.jpg

TUTKU KARAKTERİ YENİDEN DİZİYE DÖNDÜ

Dizinin 73.bölümünde düşük reytinglere çözüm bulmak amacıyla senaryoda yeni bir düzenleme yapılsa da bu değişiklik de ekranların fenomen dizisini kurtarmaya yetmemişti. Kanal D yönetimi bu durum üzerine yapımcılığını Birol Güven'in üstlendiği, başrollerde ise Pınar Altuğ, Tamer Karadağlı, Zeyno Günenç ve Volkan Severcan'ın yeraldığı dizi için flaş bir karar aldı. Çarşamba akşamları yayınlanan dizinin önümüzdeki haftadan itibaren Perşembe akşamları yayınlanmasına karar verildi. Tutku karakterinin diziye yeniden dönmesine rağmen reytinglerdeki düşüşü engelleyemeyen Kanal D'nin bu kararıyla Çocuklar Duymasın'ın izlenmesi bakalım ne kadar etkilenecek?

Etiketler :