Kadın 54. Bölüm Fragmanı! Kadın son bölüm izle

Kadın 54. Bölüm Fragmanı! Kadın son bölüm izle! Kadın 54.yeni bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu. Kadın dizisi son 53.bölümde Sarp ölecek mi merak ediliyor. Kadın dizisi yeni bölüm fragmanları ve son bölümde yaşananlar araştırılıyor. Kadın dizisi 12 Mar

Kadın 54.yeni bölüm fragmanı yayında! Kadın dizisi 53. son bölüm ardından dizi severlerin gözleri 54. yeni bölüm fragmanınında neler oluyor sorusunun yanıtına çevirdi. Merakla takip edilen dizinin 12 Mart tarihli son bölümünde; Nazir, Münir’in görüşmeye gelmediğini öğreniyor. Suat’ın Pırıl’ın yanına gelmek istemesi Münir farkında olmasa da canını kurtarıyor. Nezir, Pırıl’ın güvenli otelini buluyor. Münir’in ağabeyi araştırma yapmak üzere otele gidiyor. Otelde çalışan bir temizlik görevlisi Pırıl’ın daha önce orada kaldığını ve yine oraya gelmek için oda hazırlattığını anlatıyor. Kadın 54.yeni bölüm fragmanı geldi mi? Kadın dizisi son 53.bölümde Sarp ölecek mi? Ekranların reyting  rekortmeni Kadın dizisi yeni bölüm fragmanları ve son bölümde yaşananları araştırılıyor. Sevilen dizi Kadın her Salı izleyicisini şaşırtmaya devam ediyor. 

Kadın dizisi 12 Mart Salı akşamı 53. bölümüyle milyonları ekran başına kilitlerken, dizinin 54. bölüm ilk sahnesi ve fragmanı merak konusu oldu.

 

Etiketler :