İstenmeyen gelin yüzüğünü gösterdi: 16 yaş küçük sevgilisinin çocukluğunu biliyor

İstenmeyen gelin yüzüğünü gösterdi: 16 yaş küçük sevgilisinin çocukluğunu biliyor
Magazin meraklıları çok iyi bilir ki gösteri dünyasının ünlüleri genel olarak "aşkta sınır" tanımaz. Bu yüzden de birçoğu bazı karmaşık aşk ilişkilerinin kahramanı olabiliyor. Birbirlerinin eski sevgilileriyle aşk yaşayanları ya da arkadaşının eşini başta çıkarıp evlenenleri söylemiyoruz bile.

Hele aralarında dikkat çekecek kadar büyük yaş farkı olanlardan hiç söz etmiyoruz. Çünkü bu artık üzerinde durulmayacak normal bir durum. Birazdan anlatacağımız "istenmeyen gelin" öyküsü biraz daha karışık.

Bu öyküde boşanmış bir çift var. Bu boşanmış çiftin kadın tarafının eski kocası, bir zamanlar bir spor efsanesiyle aynı takımda oynuyordu. Aradan yıllar geçti... Efsane sporcunun takım arkadaşı karısından boşandı...

Hayat akıp gitti ve sözünü ettiğimiz efsane sporcuya kendi ifadesine göre çok da hoşuna gitmeyen bir oyun oynadı. Eski takım arkadaşının boşandığı karısı şimdi bu efsanenin oğluyla aşk yaşıyor. Hatta söylenenlere göre evlenmeye bile niyetlendiler.

Böyle anlatınca kulağa çok karışık geliyor belki. Ama biz şimdi olayın taraflarını birer birer tanıtalım size.

EFSANE SPORCUNUN OĞLU ESKİ TAKIM ARKADAŞININ BOŞANDIĞI EŞİYLE
Spor efsanesi diye söz ettiğimiz kişi, basketbol sahalarında fırtına gibi esen Michael Jordan. Eski takım arkadaşı ise Scottie Pippen. Bir zamanlar yani Michael Jordan'ın kariyerinin zirvesinde olduğu dönemde iki sporcu ailece görüşüyordu. Yani birbirlerinin dostuydular.

Fakat kader, şimdi bu iki aileyi farklı bir şekilde tekrar bir araya getirdi. Scottie Pippen'in eski karısı Larsa, şimdi Michael Jordan'ın oğlu Marcus Jordan ile aşk yaşıyor. Hatta Marcus'un açıklamasına göre evliliği bile düşünüyorlar.

Her ne kadar Michael Jordan açık açık oğlunun kendisinden 16 yaş büyük Larsa Pippen ile evlenmesini istemese de iki sevgili bu konuda emin görünüyor. Hatta Larsa Pippen, kendileri hakkında ortaya atılan "nişan" iddialarının ardından bir gece gezmesinde parmağındaki pırlanta taşlı yüzüğü göstermek ister gibi davranışlar bile sergiledi.

49 yaşındaki Pippen, bir zamanlar basketbolcu Scottie Pippen ile evliydi. Hatta ondan dört tane çocuğu oldu. Fakat çift yollarını ayırdıktan sonra Pippen, bu kez eski eşiyle bir dönem aynı takımda oynayan Michael Jordan'ın oğlu Marcus Jordan ile aşk yaşamaya başladı.

Bir dönem Kardashian- Jenner ailesinin de yakın dostu olan Larsa Pippen'in eski aile dostunun oğluyla yani çocukluğunu bildiği Marcus Jordan'la aşkı ilk ortaya çıktığında kelimenin tam anlamıyla bomba etkisi yaratmıştı.

Her ne kadar Larsa ve Marcus, ailelerinin, ilk başta pek hoşlanmasa da sonunda ilişkilerini kabul ettiğini ileri sürse de durum pek öyle değil. En azından Marcus'un ünlü babası Michel Jordan açısından.

1666.webp
'HAYIR' DEYİP BİR KAHKAHA ATTI
Karısı Yvette Prieto ile Paris'te gazetecilerle karşılaşan Michael Jordan, oğlunun ilişkisine ve Larsa Pippen ile evliliğine onay verip vermediğini sorulduğunda tek kelimeyle yanıt verdi: Hayır! Sonra da kocaman bir kahkaha attı.

Ama Marcus'a bu durum sorulduğunda genç adam "Babam alkollüydü ve şaka yaptı" diye yanıt verdi. Hatta "Babam bana mesaj atıp o konuşmayı anlattı ve paparazziye şaka yaptığını söyledi" dedi.

Larsa Pippen ile Marcus Jordan önceki gece birlikte çıktıkları bir yemekte görüntülendiler. Larsa Pippen ile ilgili en çok dikkat çeken ayrıntı ise yüzük parmağındaki pırlanta taşlı yüzük oldu. Fotoğrafçılara yüzüğünü göstermek ister gibi davranan Pippen'in bu tavrı da çiftin evlilik planı yaptığı söylentilerini iyice alevlendirdi.

32 yaşındaki Marcus da TMZ adlı internet sitesine sevgilisiyle evlilik üzerine düşündüklerini ve düğün tarihini konuştuklarını söyledi.

49 yaşındaki sevgilisiyle evlenmeye başından beri sıcak bakan Marcus " Mekan arıyoruz" dedi. Bu arada nişanlandıkları için kendilerini tebrik eden muhabire de teşekkür etti.

Sözün bu noktasında hemen hatırlatalım ki Marcus Jordan ile Larsa Pippen nişanlandıklarını resmi olarak açıklamış değil.