İş İnsanı Eren San'dan Fenomen Eski Aşkına Suçlama

İş İnsanı Eren San'dan Fenomen Eski Aşkına Suçlama
İngiliz fenomen Chiara King'in eski sevgilisi olan iş insanı Eren San, "Chiara'nın günlüklerini ele geçirdim. Beraber olduğu tüm erkeklere HPV virüsü bulaştırdığını yazmış" dedi.

Sabah'tan Evren Abdullaoğlu'nun haberine göre, sosyal medya fenomeni İngiliz Chiara King, iş insanı Eren San'ı ağına düşürmüş!

Habere göre kendini ilişki uzmanı olarak tanıtan ünlü isim, eski sevgilisi Eren San'a bilerek HPV bulaştırdı.

Chiara'nın günlüklerini ele geçirdiğini iddia eden iş insanı, Chiara'yı zengin erkekleri ağına düşürmekle suçluyor.

eren-san.jpg

Tiktok'ta 4 milyon, Instagram'da ise 1.5 milyon takipçisi olan King, kendisini ilişki uzmanı olarak tanıtıyor. King yaptığı paylaşımlarda kadın-erkek ilişkileri üzerine konuşuyor, yaşadığı beraberlikler üzerinden yaptığı çıkarımları paylaşıyor.

eren-san1.jpg

San, "Chiara ile geçen yıl Bodrum'da tanıştık. Geçtiğimiz aylarda ise ayrıldık. Ayrılık nedenimiz günlüklerini ele geçirmem. Yaşadığı ilişkileri tüm detaylarıyla o günlüğe yazmış. O bir milyoner avcısı. Annesiyle birlikte çalışıyor, zenginleri ağına düşürüyor, parasından, çevresinden yararlanıyor. En korkuncu ise o bir HPV hastası ve bu hastalığı bilerek, isteyerek beraber olduğu tüm erkeklere bulaştırıyor. Bunları da günlüğünde açıkça yazmış" dedi.