Haber Giriş: | Haber Güncelleme: 08.04.2021 11:35

İrfan Değirmenci Kerem Bursin'e onun diliyle yanıt verdi: Yapma brother

Kafelerde maskesiz oturanlara "salak" diyen Kerem Bürsin'e bir tepki de İrfan Değirmenci'den geldi.

Kerem Bursin'e "Dizi setlerinde o emekçiler koronavirüse yakalanırken sesini çıkarttım mı? diye soran İrfan Değirmenci, Kerem Bursin'in anlayacağı şekilde  "Yapma brother, I am sorry..." dedi.

“Sen Çal Kapımı” dizisinde Hande Erçel’le başrolü paylaşan Kerem Bürsin, rol arkadaşıyla Instagram üzerinden yaptığı canlı yayında kafede maskesiz oturanlara salak demişti. Kerem Bursin'e tepki yağdı. 

Bir mesaj vermek istemişsin. Haklısın da.. Dizi setlerinde o emekçiler koronavirüse yakalanırken sesini çıkarttım mı? Diziler çekilmeye devam edildi mi? Sağlık politikası ile ilgili gelmeyen aşılarla ilgili kamu oyu önünde söz söyledin mi? Sağlık Bakanı'na seslendin mi? Yapma brother, I am sorry... dedi.

Bürsin'in tepki çeken sözleri: 

“ Siz salaksınız” 

“Canlı yayın sırasında gerilen Kerem Bürsin “Mesela bu kafelere gidiyorsunuz ya… Maskelerinizi de çıkarıyorsunuz ya Affedersiniz ama siz salaksınız… “I’m sorry” (üzgünüm) Salaksınız..  Ailelerinizi insanları bir düşünün.”

İrfan Değirmenci: Yapma brother, I am sorry

Değirmenci, Bursin'e tepkisini bu sözlerle ifade etti: Bir mesaj vermek istemişsin. Haklısın da.. Dizi setlerinde o emekçiler koronavirüse yakalanırken sesini çıkarttım mı? Diziler çekilmeye devam edildi mi? Sağlık politikası ile ilgili gelmeyen aşılarma ilgili kamu oyu önünd söz söyledin mi? Sağlık Bakanı'na seslendin mi? Yapma brother, I am sorry...