İnci Taneleri'nin Dilber'i Hazar Ergüçlü'den eleştirilere yanıt

Hazar Ergüçlü, İnci Taneleri dizisinde canlandırdığı Dilber karakterinin pavyon dansıyla gündeme gelmişti. Ergüçlü, gelen eleştirilere sessizliğini bozdu ve Instagram hesabından bir paylaşım yaptı.

Başrollerini Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Güven Kıraç ve Yasemin Baştan'ın paylaştığı 'İnci Taneleri' dizisi geçen hafta ilk bölümüyle ekranlara geldi. Dizide 'Dilber' karakterini canlandıran Hazar Ergüçlü'nün pavyon dansı büyük yankı uyandırdı.

Ünlü ünsüz herkes o dansı taklit etti, bazıları da dizinin yayından kaldırılmasını ve pavyonların kapatılmasını istedi. Ankara Seymenler Kulübü Derneği Genel Başkanı Şerafettin Demir ve Mil-Diyanet-Sendikası dizinin yayından kaldırılması için RTÜK'e başvuru yaptıklarını açıkladı. "Pavyonlar ve genelevler kapatılmalı" diyen iletişim uzmanı Sevda Türküsev'e ile şarkıcılar birbirine girdi.

Günlerdir rolü ve dansıyla gündemden düşmeyen Hazar Ergüçlü sessizliğini bozdu. Ergüçlü dizide çekildiği fotoğraflarını Instagram hesabından "Neyden rahatsız olduysanız söyleyin bir daha yapayım" notuyla paylaşarak gelen tepkilere yanıt verdi.

Oyuncunun paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı. Bazı takipçileri Ergüçlü'yü destekleyerek "Senin yerinde olsam ben de aynısını yaparım" dedi. Bazıları ise Ergüçlü'yü eleştirerek "Bu kadar açık sahneye gerek yoktu" dedi.

Hazar Ergüçlü'nün paylaşımı şöyle:

"Neyden rahatsız olduysanız söyleyin bir daha yapayım."

dilber.jpeg

dilber1.jpeg

dilber3.jpeg

dilber4.jpeg

dilber5.jpeg

dilber6.jpeg

Etiketler :