İlker Kaleli’nin Albümü Çıkıyor

İlker Kaleli’nin Albümü Çıkıyor
Poyraz Karayel dizisinin Poyraz'ı İlker Kaleli'nin dizide söylediği şarkılar albüm oluyor.İlker Kaleli’nin rol aldığı dizi Poyraz Karayel’de söylediği şarkılar bir albümde toplanıyor. “Çocukken rock star olmak istiyordum”...

Poyraz Karayel dizisinin Poyraz'ı İlker Kaleli'nin dizide söylediği şarkılar albüm oluyor.

İlker Kaleli’nin rol aldığı dizi Poyraz Karayel’de söylediği şarkılar bir albümde toplanıyor. “Çocukken rock star olmak istiyordum” diyen ünlü oyuncunun albümü, DMC etiketiyle piyasaya sürülecek.

Ünlü oyuncunun dizide seslendirdiği şarkılar hayranları için bir albümde toplanacak. “Poyraz Karayel Şarkıları” adlı albüm, yakında DMC etiketiyle piyasaya sürülecek. Londra’da yaşadığı dönemde DJ’lik yapan Kaleli, bu sayede çocukluk hayalini de gerçekleştirmiş olacak.

HEP HAYALİYMİŞ

Bir röportajında oyunculuk mesleğini seçmeden önce rock star olmak istediğini itiraf eden Kaleli, “Çocukluğumda müzisyen olmayı istiyordum. Nirvana ve Kurt Cobain hayranıydım. 13 yaşında gitar çalmaya başladım. Hayalim, rock star olmaktı. Nirvana sözlerini Türkçe’ye çevire çevire İngilizce’yi söktüm. Ortaokulda bir grup kurdum, birkaç konser de verdim” diye konuşmuştu.

DİZİDE SÖYLEDİĞİ ŞARKILAR

İlker Kaleli’nin rol aldığı dizisinde seslendirdiği şarkılar ise şöyle…

* Unutamadım – Müslüm Gürses

* Sorma Ne Haldeyim- Ayşegül Aldinç

* Doktor Hikayem Bitmedi – Can Bonomo

* Elleri Ellerime – Duman

* Aman Aman – Duman