İbrahim Tatlıses'ten oğluna çok sert yanıt

Ahmet Tatlı'nın "Akli melekeleri yerinde değil, vasi atansın" sözlerine İbrahim Tatlıses'ten yanıt geldi. Tatlıses, "Be gerizekalılar, aklı yerinde olmayan birisi bu kadar şarkıyı ezbere bilir mi?" dedi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 26 Temmuz 2022 12:09
İbrahim Tatlıses'ten oğluna çok sert yanıt

Sanatçı İbrahim Tatlıses ile oğlu Ahmet Tatlı arasında yaşanan gerginlikte tansiyon yükseliyor. Ahmet Tatlı'nın babası için "Akıl sağlığıyla ilgili olan şüphelerim var. Akli melekeleri yerinde değil, vasi atansın" demişti.

İbrahim Tatlıses ise bu ifadelere "Bana akli dengesi yerinde değil diyorlar. Be gerizekalılar, aklı yerinde olmayan birisi bu kadar şarkıyı ezbere bilir mi?" diyerek tepki gösterdi.

Ne olmuştu?

Sosyal medyada Babalar Günü için yaptığı "Baba candır babanın kıymetini bilmeyenler ahmak oğlu ahmaktır" açıklamasıyla gündem olan İbrahim Tatlıses, oğlu Ahmet Tatlıses hakkında açıklamalarda bulunmuştu.

Zamanı gelince parasını Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağını dile getiren 70 yaşındaki sanatçı, "Ben vuruldum, direkt şirkete gidip kasayı boşaltı. Niye diğer çocuklarım yapmıyor da o yapıyor, bir insana yedi dükkan verirsin yedisi de batar mı?" ifadelerini kullanmıştı.