Haluk Levent'in CZN Burak paylaşımı gündem oldu

Kahramanmaraş merkezli depremler Türkiye'yi yasa boğdu. Depremzedelere yardım etmek için afet bölgesine giden AHBAP Derneği Başkanı Haluk Levent, yurttaşlara maddi ve manevi yardım için seferber olan CZN Burak lakaplı Burak Özdemir'i paylaştı.

Türkiye, 6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremlerle sarsıldı. Depremlerde binlerce yurttaş hayatını kaybetti.

Bu süreçte onlarca ünlü isim de depremzedelere destek için kolları sıvadı. Bu kişilerden biri de 'CZN Burak' lakaplı Şef Burak Özdemir oldu.

6 Şubat ve sonrasında seyreden birkaç gün deprem bölgesinde olan CZN Burak, son olarak afetzedelere götürmek için hamburger eti hazırladı ve karavan tuttu.

161821987-czn-burak-6-subattan-bu-yana-depremzedelerin-yaninda861d9295.webp

ÖNCE HAMBURGER SONRA FİLM

Kendi kullandığı karavanıyla tüm deprem bölgelerine gideceğini belirten CZN Burak, “Elimizden geldiğince güzel şeyler yapmaya çalışıyoruz” dedi.

kapak-162011.webp

Oyuncaklarla doldurduğu aracıyla yola koyulan CZN Burak, çocuklarla bir araya geldi. Onlara önce hamburger yediren CZN Burak, sonrasında film izlettirdi.

161800503-czn-burak-6-subattan-bu-yana-depremzedelerin-yaninda861db525.webp

HALUK LEVENT PAYLAŞTI

O anları AHBAP Derneği Başkanı Haluk Levent de sosyal medya hesabından paylaştı.

Levent, paylaşımında şunları ifade etti:

"Az önce çadırkentimize CZN Burak geldi. Hambuger-patates yapacak çocuklara. Ardından açık hava sinemasında film izletecek. Çocuklar çok sevinçli."

Etiketler :