Beren Saat'ten dikkat çeken '8 Mart' paylaşımı

Beren Saat'ten dikkat çeken '8 Mart' paylaşımı
Bugün, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü... Ünlüler, sosyal medya hesaplarından 8 Mart paylaşımları yaparak kadınların gününü kutladı. Oyuncu Beren Saat'de sosyal medya hesabından 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü için bir paylaşım yaptı. Nusaybin'de çekilmiş eski bir fotoğrafını paylaşan Saat, "Aydınlık Türkiye için hâlâ umudum var" ifadelerini kullandı.

Bugün, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü... Atatürk "Yeryüzünde gördüğümüz her şey kadının eseridir" demiştir. Birleşmiş Milletler tarafından ilan edilmiş olan günün temelinde kadınların hak ve özgürlüklerinin güvence altına alınması bulunuyor. Ünlüler, sosyal medya hesaplarından 8 Mart paylaşımları yaparak kadınların gününü kutladı.

Bunlardan biri de ünlü oyuncu Beren Saat oldu.

Oyunculuğa ilk başladığı zamanlarda Nusaybin'de çekilmiş bir fotoğrafını Instagram'dan paylaşan Saat, aydınlık bir Türkiye için umudunun olduğunu söyledi.

Ünlü oyuncu paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"20 yaşındayım, 'Nasıl iyi oyuncu olurum' diye çok çalışıp, geleceğimle ilgili hayaller kuruyorum. İstanbul'a taşınıp, set için Nusaybin'e gitmişim. Yoruluyorum ama korkmuyorum. Hayallerim, umutlarım ve özgürlüğüm var. Önümde sonsuz seçenek var. Kız çocukları ve her yaştan kadının benim gibi hissedebileceği, fırsatlar bulabileceği, aydınlık Türkiye için benim hâlâ umudum var. 8 Mart Kadınlar Günümüz kutlu olsun."

beren-saat.jpg

Etiketler :