Hakan Aysev 10 Ayda 60 Kilo Verdi

İZMİR'in Urla ilçesine yerleşip burada bir sanat merkezi açan ünlü tenor Hakan Aysev, yaşam şekli kadar geçirdiği mide küçültme operasyonunun ardından hayatını da değiştirdi.Hakan Aysev: İçimden bir insan çıktıİzmir'de...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Hakan Aysev 10 Ayda 60 Kilo Verdi

İZMİR'in Urla ilçesine yerleşip burada bir sanat merkezi açan ünlü tenor Hakan Aysev, yaşam şekli kadar geçirdiği mide küçültme operasyonunun ardından hayatını da değiştirdi.

Hakan Aysev: İçimden bir insan çıktı

İzmir'de 10 ay önce mide küçültme ameliyatı olan Hakan Ayev su süre içinde tam 60 kilo verdi. Hakan Aysev bambaşka bir hayata başladığını, bozulan sağlığına yeniden kavuştuğunu söyledi. Aysev, “150 kilodan 90'a düştüm. Ömrümü en az 15 sene daha uzattım. İçimden yetişkin bir insan çıktı. 5 yaşındaki kızımla kilo problemi nedeniyle oyun dahi oynayamıyordum. Yere eğilip onunla ilgilenmek çok zor geliyordu. Şimdi ise kendisi her seferinde, 'Baba çok yakışıklı olmuşsun' diyor. Kızımın mürüvvetini görmeyi çok istiyordum. Onun için fit bir baba olmak çok önemli" diye konuştu.

Hayatı boyunca çok güzel yemekler yediğini belirten Aysev, “Bir turneye gittiğimizde o yörenin yemeklerini iştahla yiyordum. Ben o zamanlar yemek için yaşıyordum. Ancak şimdi yaşamak için yiyorum. Ben ameliyatımı İzmir'de çok iyi bir doktora oldum. Şu an midem su bardağı kadar. Az bir öğünle doyabiliyorum. Zayıfladıktan sonra beni insanlar tanımakta zorluk çekiyor. Opera sanatçısı Hakan Aysev'e çok benzediğimi söyleyen bile oluyor" ifadelerini kullandı.

Verdiği kiloların ardından eski kıyafetleriyle vedalaşan Hakan Aysev gardrobunun tamamen değiştiğini söyledi. Önceden alış veriş merkezlerindeki vitrinlere üzüntüyle baktığını söyleyen başarılı sanatçı, “Şimdi istediğim her markayı giyiyorum. Bu benim için büyük keyif. Elbette kendime yeni kıyafetler aldım. Ekonomik olarak bu beni yıprattı. Her şeye rağmen istediğimi giyebilmek dünyanın en güzel duygularından biriymiş" şeklinde konuştu.