Hadise kilolarıyla daha kadınsı

Hadise kilolarıyla daha kadınsı
Hadise, aşırı spor yapınca fazla kilo verdiğini bunun üzerine hayranlarının "Ne yaptın?" diye kendisini eleştirdiğini belirtti.Zeynep Özek’in MBC4 kanalı için hazırladığı ‘Turki Ekstra’ programının son konuğu Hadise...

Hadise, aşırı spor yapınca fazla kilo verdiğini bunun üzerine hayranlarının "Ne yaptın?" diye kendisini eleştirdiğini belirtti.

Zeynep Özek’in MBC4 kanalı için hazırladığı ‘Turki Ekstra’ programının son konuğu Hadise oldu ve açıklamaları magazin gündemine bomba gibi düştü. İstanbul’da Arap sunucu Liana Dahdouh’un sorularını yanıtlayan Hadise, henüz 15 yaşındayken 2003 yılında Belçika’da katıldığı ’Idool 2003 Müzik Yarışması’nda finale geçemeden elenmesini yaşamının en büyük hayal kırıklıklarından biri olarak nitelendirirken o yıllarda sahnelerde olmak istediğinden çok emin olduğunu, bunun için savaşmak gerektiğini iyi bildiğini söyledi. Hadise, jüri üyesi olduğu ’O Ses Türkiye’ yarışmasına katılan Fas’tan katılan Karima’dan etkilendiğini belirtirken, şunları anlattı:

“Arap kültürü beni çok etkileyen bir şey. Arap kadınlarına bayılıyorum. Onları çok güzel, çok samimi, içten buluyorum. Karima’yı sahnede duyduğumda bayıldım. Sahnedeki duruşu, sesi, yüzü güzel. Arap müziğini çok beğeniyor, şarkıcıların kliplerine bayılıyorum. İnanılmazlar,  1 klipte kadın sanatçı 6-7 kılığa girebiliyor. ’Helal olsun’ diyorum. Nereden buluyorsunuz bu vakti. Çünkü klip çekmek zor, çok vakit alan bir şey.”

ZAYIFLAYINCA HAYRANLARINDAN TEPKİ ALDI

Hadise, bir soru üzerine bir dönem çok atletik olmayı tercih ettiğini, aşırı spor yapınca fazla kilo verdiğini bunun üzerine hayranlarının “Ne yaptın?” diye kendisini eleştirdiğini belirtti. Ünlü sanatçı, bunun üzerine kendisine ’çeki düzen’ verdiğini ifade ederken, “Tekrar biraz hatlarım ortaya çıkmaya başladı. Şu anda kendimi daha kadınsı, daha güçlü ve özgür hissediyorum bu şekilde. Çok zayıfken biraz çocuk vücuduna dönüyor. Bu da bir şekilde havanızı değiştirebiliyor insan olarak” diye konuştu.