Halk TV Canlı Yayın
Gülse Birsel, 'Jet Sosyete'nin geleceğini değerlendirdi: İnternet platformunda olacak
Oyuncu ve senarist Gülse Birsel, yazdığı ve rol aldığı Jet Sosyete dizisi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Birsel, dizinin önümüzdeki sezon internet platformunda olacağını ve bölümlerin 45-50 dakika arasında olacağını vurguladı.

Oyuncu ve senarist Gülse Birsel, hem yazdığı hem de rol aldığı Jet Sosyete dizisinin geleceği hakkında konuştu.

Birsel, "Dizimiz önümüzdeki sezon internet platformunda olacak. 45-50 dakikalar arasında yapacağız, Sitcom tarzında fıstık gibi. şeklinde konuştu.

Önceki gün City's AVM'de alışveriş yaparken muhabirlerin sorularına yanı veren Gülse Birsel; Çağlar Çorumlu, Derya Karadaş, Cengiz Bozkurt, Sarp Apak, Bartu Küçükçağlayan, Hasibe Eren gibi birçok ünlü ismin yer aldığı 'Jet Sosyete' dizisinin önümüzdeki sezon televizyon platformunda olmayacağını, internet platformunda seyircinin karşısına çıkacağını söyledi.

Oyuncu, "Dizimiz önümüzdeki sezon televizyon platformunda değil, İnternet platformunda olacak. 120-150 dakikalar sitcom tarzında olmuyor. 45-50 dakikalar arasında yapacağız, Sitcom tarzında fıstık gibi. Artık insana yakışır bir şekilde yaşamak istiyorum. En azında haftada bir gün izin olacak" dedi.