Gökyüzü hareketlerindeki negatif enerji evinize nasıl yansır? Negatif enerjiyi evinizinden ne zaman, nasıl atmalısınız ?

Gökyüzü hareketlerindeki negatif enerji evinize nasıl yansır? Negatif enerjiyi  evinizinden  ne zaman, nasıl atmalısınız ?
Başarısızlıklar, sadece kötü bir burç gibi herhangi bir dış nedenden değil, evdeki negatif enerjinin durgunluğundan dolayı da hayatımızda çok sık meydana gelir. Uzmanlar, olumsuzlukları evinizin duvarlarının arkasından nasıl uzaklaştırabileceğinizi paylaştı.

Evinizde her zaman pozitif enerjinin hakim olduğundan emin olmak için uygun tılsımları kullanmaya çalışın. Örneğin at nalı, rüzgar çanı harika seçimler olacaktır.

Ev Ne zaman Arındırılmalı?

Sürekli hasta ve çok yorgun olduğunuzda

yorgun-anne.jpg

Siz ve sevdikleriniz sürekli olarak kendinizi kötü hissediyor, sık sık hastalanıyor, çok yoruluyorsanız, yapacak yeni bir şey olmamasına rağmen evinizde kötü bir enerji hüküm sürüyor demektir.

Evinizde iyi hissetmiyorsanız

Sık sık işe, işe gitmek veya arkadaşlarınızla bir yere gitmek için hızlı bir şekilde ayrılmak istediğiniz olur, bu sık sık oluyorsa evden bir an önce uzaklaşmak istiyorsanız ve bu daha önce gözlemlenmemişse, bunun nedeni evinizin negatif enerji ile dolu olması olabilir.

Çok fazla tartışma ,gerginlik olduğunda

tartisma.jpg

Aniden sevdiklerinizle çok sık tartışmaya başladıysanız, bunun nedeni, birinin karakterinin büyük ölçüde değişmesi değildir.

Yeterince uyuyamıyorsanız

Uykuya dalmak çok zorlaştıysa, geceleri rahatsız edici rüyalar görüyorsanız ve sabahları kendinizi uyumamış gibi hissediyorsanız ve fiziksel olarak yorgun hissediyorsanız, bu evinizdeki enerjinin bozulduğunu gösteren çok kötü bir işarettir.

Ev için enerji temizleme teknikleri

Temizlik

Bazen, enerjinin bozulması, evdeki dağınıklık, kir, toz, eski veya bozuk eşyaların varlığı ile doğrudan ilişkili olabilir. Her şeyden önce, sıradan bir temizlik yapmak faydalı olacaktır. Zeminleri süpürün ve ardından paspaslayın. Suya normal tuz ekleyebilirsiniz. Bu, "en yerleşik enerjik kiri" temizlemeye yardımcı olacaktır.

Eskilerden, kırıklardan kurtulun

Bu aşama bittiğinde, camları temizlediğinizden emin olun ve ardından tüm kırık eşyalardan, çatlak tabaklardan, çatlak aynalardan, eski çöplerden, yırtık giysilerden ve gereksiz ayakkabılardan kurtulun.

Havalandırma

Bazen, sadece binayı havalandırmak, evin enerjisini önemli ölçüde iyileştirmeye yardımcı olur. Bunu unutma, çünkü temiz hava, durgun negatif aurayı hızla uzaklaştırır. Bu harika bir çözüm, ancak uzun vadede etkili değil.

Mumlarla temizlik

Bu yöntem bir öncekine çok benzer, ancak kutsal su yerine mum kullanılır. Mumu yakın ve ardından ön kapıdan en uzak olandan başlayarak evin tüm odalarında yavaşça gezdirin.

Tütsü yakın

Otlarla tütsülemek çok iyi bir arınma yöntemidir. Son derece verimli ve hızlıdır. Kurutulmuş pelin, ardıç veya ısırgan otu veya bu bitkilerin bir karışımını kullanın. Onları aydınlatın ve tüm odalardan geçin.