Geçirdiği Kaza Değil Hava Yastığı Yüzünden Kör Kaldı. Şirkete Dava Açmaktan Bu Yüzden Vazgeçti

Geçirdiği Kaza Değil Hava Yastığı Yüzünden Kör Kaldı. Şirkete Dava Açmaktan Bu Yüzden Vazgeçti
Jennifer Schmit bir arkadaşının doğum günü kutlamasından dönerken yaptığı kaza sırasında hava yastığı açıldı. Sert bir şekilde açılan hava yastığı nedeniyle darbe aldı, her geçen gün küçülen gözü kör kaldı.

Jennifer Schmit'in şiddetli çarpışmanın ardından hava yastığının açılarak sol gözünü yaraladığını iddia ediyor. 32 yaşındaki Jennifer, kazayı herhangi bir yara almadan atlatmasına rağmen, takip eden aylarda gözü "küçülmeye" başladığını söylüyor.

1-pay-woman-survives-violent-car-accident-unscathed-only-to-lose-her-eye-to-airbag-that-deployed-afte-1.webp

Hava yastığı şirketine dava açmayı düşünen kadın bir avukatla temasa geçti ancak daha sonra travma sonrası stres bozukluğu yaşadığını söyleyip konuyu daha ileri götürmemeye karar verdi.

1-pay-woman-survives-violent-car-accident-unscathed-only-to-lose-her-eye-to-airbag-that-deployed-afte-2.webp

Mağdur kadın; "Her sabah gözlerimi açtığımda ağlıyordum ve dünya başıma yıkılmıştı. Tam bir şoktaydım ve bu haber ailemi ve erkek arkadaşımı üzdü. Araba kazası geçirdiğimde, hava yastığı hemen patlamadı, ancak çarpışmadan birkaç saniye sonra açıldı. Yüzümü geriye doğru fırlattı. Emniyet kemerim beni kurtardı, hayattaydım. Ama hava yastığı gözümü sonsuza kadar kaybetmeme neden oldu. Perişan haldeyim" dedi.

1-pay-woman-survives-violent-car-accident-unscathed-only-to-lose-her-eye-to-airbag-that-deployed-afte-3.webp