Game of Thrones'un Jon Snow'undan sevindiren haber

Game of Thrones'un Jon Snow'undan sevindiren haber
Geçen yıl alkol bağımlılığı tedavisi gören, evliliğinin üzerinde kara bulutlar dolaşan Kit Harington, zor günleri geride bıraktı.

Game of Thrones dizisinde tanışıp evlenen Kit Harington ve Rose Leslie 2021 yılında ilk bebeklerini kucaklarına almıştı. Çift, ikinci bebeklerini beklediklerini açıkladı.

İki yaşındaki oğlu hakkında konuşan Harington, sunucu Jimmy Fallon'ın sunduğu programda, oğullarının "bir erkek veya kız kardeş edineceğini" ve "hayatının şokunu yaşamak üzere" olduğunu söyledi.

Harington ile Leslie, Game of Thrones setinde tanışıp birbirlerine aşık olmuştu. Jon Snow karakteriyle ünlenen İngiliz oyuncu Harington ile aynı dizinin setinde tanışarak aşk yaşamaya başladığı İskoç oyuncu Leslie, Haziran 2018’de evlendi. İkilinin düğünü İskoçya’daki Wardhill Kalesi’nde yapıldı. Leslie, fantastik dizide Ygritte karakterine hayat veriyordu.

kit.jpg

Harington geçen yıl The Sunday Times’a alkol bağımlığıyla mücadelesiyle ilgili açık yüreklilikle konuşmuştu. "Game of Thrones" finalinden sonra çok korkunç bir dönemden geçtiğini anlatan oyuncu “Kötü, utanç verici bir insan olduğunuzu düşündüğünüz bir noktaya geliyorsunuz. Ve bir çıkış yolu yokmuş gibi hissediyorsunuz” ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak:halktv.com.tr

Etiketler :