Galatasaray Kulübünün Kampanyasına Kenan, Kıvanç Ve Kerem’den Destek

Galatasaray Kulübünün Kampanyasına Kenan, Kıvanç Ve Kerem’den Destek
Ekranların yakışıklı isimleri gönül verdikleri Sarı-kırmızılı kulüp için kesenin ağzını açtı.Galatasaray’ın bu sezon başlattığı “Tek Bilek-Tek Yürek” kampanyası, kısa süre içerisinde 465 binlik bir satışa...

Ekranların yakışıklı isimleri gönül verdikleri Sarı-kırmızılı kulüp için kesenin ağzını açtı.

Galatasaray’ın bu sezon başlattığı “Tek Bilek-Tek Yürek” kampanyası, kısa süre içerisinde 465 binlik bir satışa ulaştı. Böylesi yüksek oranda bileklik satışına ulaşılmasındaki en önemli etkenlerden biriyse ekranların başarılı jönleri Kıvanç Tatlıtuğ, Kenan İmirzalıoğlu ve Kerem Bursin olmuş. Tanesi 10 lira olan ve kulübe yaklaşık satış başı 6 lira kar bırakan bilekliklerin şu ana kadar satıldığı açıklanan 465 bin tanesinden neredeyse 3′te 1′ini Türkiye’nin önde gelen dizi yıldızlarının aldığı öğrenildi.

KIVANÇ 50 KENAN 75 BİN BİLEKLİK

Kıvanç Tatlıtuğ, tek başına 50 bin bileklik satın alırken, bir başka Galatasaraylı Kenan İmirzalıoğlu 75 bin bileklikle öne çıktı. Kerem Bursin de 25 bin bileklik satın aldı. Toplamda 150 bin bileklik satın alan üç yıldız, 1 milyon 500 bin liralık alım yaparken kulüp bu satıştan 900 bin lira kâr elde etti.

Sözcü