Eşini feribottan atmıştı... Dehşetin görüntüsü 5 yıl sonra ortaya çıktı

Eşini feribottan atmıştı... Dehşetin görüntüsü 5 yıl sonra ortaya çıktı
Endonezya'nın Sundra Strait bölgesinde bir feribotun güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler dünyanın gündemine oturdu. Görüntülerde, feribotta yolculuk yapan bir adamın, karısını alıp bir anda hiçbir duygu belirtisi göstermeden denize attığı anlar görüldü.

Feribotun güvertesinde yolculuk eden bir kadın, kocası tarafından bir anda kucaklanıp denize atıldı. Adam bu esnada hiçbir duygu belirtisi göstermezken etraftakiler ise yardıma koşmaya çalıştı. 2018 yılında gerçekleşen ancak görüntüleri geçtiğimiz Şubat ayında polis tarafından servis edilen olayda kadının son anda korkuluklara tutunarak hayatta kaldığı ifade edildi.

24 Şubat'ta yerel polis tarafından servis edilen görüntüler, dehşet anlarını ortaya çıkarırken kadının ise korkuluklara tutunarak sulara düşmekten kurtulduğu kaydedildi. Bakauheni Limanı Polis birimi yetkilisi Ridho Rafika, olayın Merak'tan Bakauheni'ye giden Shalem yolcu feribotunda meydana geldiğini söyledi. Açıklamalarda bulunan polis, ailenin, adamın ruhsal rahatsızlıkları nedeniyle olayı bildirmediklerini söylediğini aktardı.

Suçlamaları reddetti

2018 yılında meydana gelen olayda üç çocuk babası 46 yaşındaki David James Fysh, "eşini bir feribotun güvertesinden aşağı attığı" için cinayete teşebbüsle suçlandı.

Fysh eşini Tasman Denizi'ne atmaya çalıştığı sebebiyle kendisine yöneltilen cinayete teşebbüs suçlamasını kabul etmedi.

halktv.com.tr // Dış Haberler

Kaynak:halktv.com.tr Dış Haberler Servisi