Dünyaca Ünlü Restoran The MAİNE, Türkiye'de Görkemli Bir Partiyle Açılış Yaptı

Dünyaca Ünlü Restoran The MAİNE, Türkiye'de Görkemli Bir Partiyle Açılış Yaptı
Londra, Dubai ve Ibiza’nın canlı eğlence konsepti ile tanınan dünyaca ünlü restoranı The MAINE, dünya jet-setinden birçok celebrity’in katıldığı parti ile kutladı.

Dünyanın en güçlü gastronomi yatırımcıları arasında yer alan The MAINE Bodrum, Türkiye’ye ilk kez Maxx Royal Bodrum’dan giriş yaptı.

Dubai’de ilk New England Seaside Brasserie’si olarak kurulan The MAINE, dünyada şu anda iki kıtada en popüler ve eğlenceli restoran ve bar konsepti ile tanınan dünyaca ünlü uluslararası bir lüks restoran grubu markası.

ÖZEL BİR PARTİYLE AÇILDI

The MAINE Bodrum kapılarını özel bir parti ile açarken, The MAINE Man Guy, olarak da tanınan Joey Ghazal’ın ev sahibi olduğu ve dünya jet-setinden birçok celebrity’in katıldığı partiye ünlü akınına uğradı.

Dünyaca ünlü model Natalia Vodianova başta olmak üzere dünya çapında ünlü oyuncu, yönetmen, tasarımcı, model ve jet-setinden Nadine Kanso, Elen Capri F, Dima Ayad, Manuel Arnaut, Mariam Yehia, Souraya Chalhaoub, The Gstaad Guy ve Eliza Spenper- Amelia Spencer gibi Avrupa kraliyet ailesi mensupları katıldı.

Suzan Sabancı, Burcu Esmersoy, Başak Dizer Tatlıtuğ, Begüm Kıroğlu, Emir Bahadır ve Sinan Temo gibi iş, sanat, moda dünyasından seçkin isimlerin de ilgi gösterdiği parti son dönemlerin en çok ilgi çeken etkinliği oldu.