Dünyaca ünlü model Mehmet Öz sayesinde hamile kaldığını açıkladı

Dünyaca ünlü model Heidi Klum, Mehmet Öz sayesinde hamile kaldığını belirterek 5. çocuğuna hamile olduğunu açıkladı. Klum, "Son bebeğimi de Öz'ün önerileri sayesinde kucağıma alacağım." dedi.

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Dünyaca ünlü model Mehmet Öz sayesinde hamile kaldığını açıkladı

Bir döneme damgasını vuran süper model Heidi Klum, kısa süre önce nişanlandığı Tom Kaulitz'den bir bebek bekliyor. 45 yaşındaki Klum 5. çocuğuna hamile ve doktor Mehmet Öz sayesinde yeniden anne olabileceğini belirtti.

"MEHMET ÖZ İLE ÇALIŞTIM"

Geçtiğimiz aralık ayında kendisinden 16 yaş küçük olan Tom Kaulitz ile nişanlanan ünlü model Heidi Klum, 5. çocuğuna hamile. Mart 2018'de sevgili olan, aralıkta nişanlanan ve düğün tarihleri henüz belli olmayan çift, geçtiğimiz gün müjdeli haberi takipçileriyle paylaştı. Tom ile yeniden doğduğunu ifade eden 45 yaşındaki Klum'a 'Bu yaşta nasıl hamile kaldın' gibi sorular yöneltildi. Klum da, ünlü Türk doktor Mehmet Öz'ün sağlıklı ve doğurganlığı arttıran beslenme tavsiyeleri ile hamile kaldığını belirtti. "Doğal yollarla hamile kaldım. Bugüne kadar birçok kez Mehmet Öz ile çalıştım. Son bebeğimi de Öz'ün önerileri sayesinde kucağıma alacağım…"

DOĞURGANLIĞI ARTTIRAN YİYECEKLERİ SIRALADI

Mehmet Öz de Klum'dan sonra kadınlarda doğurganlığı artıran yiyecekleri şöyle sıraladı: "Maca kökü, avokado, muz, kabak çekirdeği, susam, yumurta, ceviz, istiridye, havuç, böğürtlen, brokoli, kale, kabak ve kalsiyum içeren yiyecekleri tüketin…"