Dokuz Oğuz dizisi final mi yapıyor? Dokuz Oğuz dizisi neden final yapıyor? Dokuz Oğuz dizisi zaman yayınlanacak?

Dokuz Oğuz dizisi final mi yapıyor? Dokuz Oğuz dizisi neden final yapıyor? Dokuz Oğuz dizisi zaman yayınlanacak?
FOX TV ekranlarında yayınlanan iddialı dizi için final iddiaları var. Henüz kanal yönetimi açıklama yapmış değil. Ancak reyting raporları çok kötüye gidiyor. Dokuz Oğuz dizisi final mi yapıyor? Dokuz Oğuz dizisi neden final yapıyor? Dokuz Oğuz dizisi zaman yayınlanacak? işte detaylar...

Cumhuriyet'in edindiği bilgilere göre; FOX TV ekranlarında henüz yeni yayınlanmaya başlayan Dokuz Oğuz dizisinden gelen haberler seyircileri üzecek türden. Dizi, Kahramanmaraş merkezli yıkıcı depremlerin ardından yayına ara vermişti. Dizinin yeni bölüm çekimleri ise deprem nedeniyle durdurulmuştu.

Dizinin çekimlerine yeniden başlandığı geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu.

FOX TV ekranlarında yeni yayınlanmaya başlayan Dokuz Oğuz dizisinden gelen reyting raporları kanal yönetimini şaşkına çevirdi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde büyük bir reyting kaybı yaşadığı görüldü. Dizinin erken final yapacağına yönelik iddialar medya kulislerinde dolaşmaya başladı.

Birsen Altuntaş'ın aktardığı bilgilere göre; Dokuz Oğuz dizisinin bu hafta ekrana gelecek olan 4. bölümde final yapacağı iddiasının doğru olup olmadığı merak konusu oldu.

Dokuz Oğuz dizisinin geçen hafta yüksek maliyetinden dolayı yeterli reklam olmadığı için kolaj bölümü ekrana gelmişti. Gold Film imzalı FOX’un iddialı dizinin bu cumartesi 4. bölümü ekrana gelecek. Sosyal medyada dizinin bu hafta final yapacağı iddiası gündeme geldi.

Ancak final kararının alınmadığı ortaya çıktı. Yeni yönetmeni Bülent İşbilen’le sete çıkan dizinin şu anda 6. bölümü çekiliyor. “Dokuz Oğuz” dizisinin bu hafta ve önümüzdeki hafta alacağı reyting performansı önem taşıyor. 6.bölüm sonrasına dek eğer dizinin reytinglerinde bir yükseliş olmazsa final yapmasına kesin gözüyle bakılıyor.