Cinselliğe en çok düşkün olan burç oymuş! Açık ara 1. sırada...

Cinselliğe en çok düşkün olan burç oymuş! Açık ara 1. sırada...
Burçların artık neredeyse tüm özelliklerini biliyoruz peki ya cinsel hayatlarını? Burçlar en az günlük hayat, iş hayatı, duygular ve davranışlarda etkili olduğu kadar cinsellik konusunda da etkilidir. Cinselliğe en düşkün burçlar hangileri? İşte Cinselliği en çok olan burçlar sıralaması...

Bazı insanlar cinsel yönden daha isteklidir. Pek çok farklı unsurun yanı sıra astroloji de cinsel kişiliğinizi şekillendirebilir ve cinsel dürtülerinizi etkileyebilir. Hiçbir şey sizi cinselliği düşünmekten ve istemek alı koyamıyorsa muhtemelen sizler de aşağıda vermiş olduğumuz burçlardan birisine sahip olabilirsiniz. İşte cinsel dürtüsü en yüksek olan burçlar...

AKREP BURCU

AKREP BURCU

Akrepler cinsellikkonusunda yoğun duygularıyla tanınırlar. Ancak durum tam olarak bilindiği gibi değil. Akrep burçları tam olarak duygusal bağlarının yoğun olduğu kişilerle cinsel birliktelik kurmak isterler. Sadece yakınlarında olan kişiye güvenebilmekten hoşlanıyorlar.

KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

Koçlar, zodyağın cinsel akrobatları gibidirler. Libidoları oldukça yüksektir. Genellikle zaten etkileyicidirler ve yatak odasında biraz daha şehvetli olurlar. Koç, seksin duygusal ve tutkulu bir ilişki olması gerektiğine inanır. Uzun öpüşmeler, gıdıklama ve masaj, Koç'un uğraşmaktan hoşlandığı deney alanlarıdır.

ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

Aslanlar cinsel dürtüleri oldukça yüksek kişilerdir. Özellikle de seks, bedenlerinin yanı sıra egolarının da okşanmasını içeriyorsa. Ne kadar iyi olduklarını ve ne kadar seksi olduklarını duymak isterler. Unutmayın ki aslanlar cömert aşıklardır; aldıkları kadarını da verirler. Aslan ateşli ve tutkuludur, sorumluluk almayı ve ilk hareketi yapmayı severler...

KOVA BURCU

KOVA BURCU

Kova burçları cinselliğe düşkünlüğünün yanı sıra özgür ruhlu partnerlerdir. Yeni şeyler denemeyi severler ve bunlar planlı bir şekilde değil doğal akışta gerçekleşir. Hiçbir şey için kendilerini zorlamazlar ve tutkularının peşinden giderler. Ancak partnerleriyle mutlaka sosyal ya da duygusal bir paylaşım içinde olmak isterler. İçi boş ilişkilerden yana değillerdir. Yine birinin peşinden koşmak da tarzları değildir.

TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

Hayatının her anında eşitliği arayan Terazi burçları elbette cinsellikte de eşit duygular paylaşmayı isterler. İki tarafında aynı oranda mutlu ve tatmin olması onlar için çok önemlidir. Estetik kaygıları olmayan kaba insanlarla birlikte olamazlar. Her zaman sakin, kibar ve romantik insanlar dikkatlerini çeker. Ambiyans ise onlar için oldukça önemlidir.

YAY BURCU

YAY BURCU

Yay burçları için birlikteliğin öncesi oldukça önemlidir. Tutkuyu hissetmek isterler. Özgür ruhlu oldukları için farklı deneyimlere her zaman açıktırlar. Eğlenebilmek ise ilk koşullarıdır. Ancak zaman zaman bu konuda bencil davranıp, partnerlerinin düşüncelerini görmezden gelebilirler. Farklı deneyimlere açık oldukları için her farklı kişi de onlar için heyecan vericidir.

BALIK BURCU

BALIK BURCU

Balıklar cinsellikten çok sevgiye ve aşka önem verirler. Daha çok partnerleriyle aralarındaki duygusal bağı arttıracak ve güçlendirecek aktiviteler yapmayı severler. Bedensel tatminden çok ruhsal tatmin ararlar. Asla hakimiyetten yana değillerdir. Tutku ve ihtiras ile duygusallıklarını birleştirirler.

İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

İkizler burçları hayatlarında olduğu gibi cinsellikte de iki farklı uçta olabilirler. Dikkat dağıtan, ilgisiz bir partner olabileceği gibi dünyanın en iyi partneri de olabilir. Oldukça meraklılardır, bu nedenle yeniliklere açık olurlar. Kelimelerin gücüne inanarak en romantik anlarda da kelimelerine başvururlar. Ancak eşlerinin sadece dış görünüşüyle ilgilenmezler, partnerlerinin düşüncelerinden etkilenmek isterler.

YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

Oldukça tutkulu ve fantastik aşıklar olan Yengeçler, aynı zamanda en hassas burçlardan bir tanesidir. Her hareketi, her cümleyi hızlı bir şekilde kendi süzgeçlerinden geçirebilirler.

Bu yüzden cinsellik anlamında partnerleri yeni ve farklı şeyler denemekten kaçınmalılar. Cinsellik Yengeç burçları için asla bir dürtü değildir. Her zaman bir duygu yoğunluğu ararlar. Romantik dokunuşlara çok önem verirler.

Astrolojide bazı burçlar ilişkilerinde kırıcı ve duygusuz davranabilir. Sadece kendisini düşünen bu insanlar başkalarını mutlu etmekle ilgilenmiyor. Duyarsız davranışlarıyla herkesi üzebiliyor. İşte astrolojideki en duygusuz burçlar...

İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

İkizler burcu astrolojide kararsız olması ile bilinir. İkizler burcu olanlar çok çabuk fikir değiştirebilir. Her zaman hayatında yenilik arar. İkizler burcu eğer gerçekten sıkıldıysa çekilmez ve kırıcı olabilir.

Bir şeyleri kafalarında bitirdiklerinde duygularınıza saygı göstermezler ve kendi bildiklerini okurlar. Hiç ummadığınız bir anda sizi bırakabilirler. Sonra hiçbir şey olmamış gibi tekrar birlikte olmayı isteyebilirler. İkizler burcunun bu düşüncesiz tavrı partnerlerinizi çok üzer.

AKREP BURCU

AKREP BURCU

Akrep burcu, ilişkilerinde tutkulu ve kararlı olur. Bu özelliklerinin yanında Akrep burcu ilişkilerinde her zaman dürüst davranır.

Gördüklerini ve duyduklarını hemen söyler. Karşısındaki kişiyi eleştirmekten asla çekinmez. Onların duyarsız tavırları kırılmasına sebep olabilir.

Bir Akrep güvenemediyse söylemekten çekinmez, konuştuğunda ise paramparça olabilirsiniz. Akrep burcunun net cümlelerini duymaya hazır olmayabilirsiniz. Ancak o bunu düşünmeden her şeyi bir bir söyler.

KOVA BURCU

KOVA BURCU

Kova burcu olanlar ilişkiler konusunda güvensiz ve korkar davranabilir. Kova burçları özgür olmayı çok sever.

Bu sebeple ilişkilerinde birine bağlanmaktan çok korkarlar. Bir ilişkide kararlı ve dürüst olabilirler, sonra ilgisiz davranırsanız kalp kırıcı olurlar. Kova burçları ilişkilerinde tutarsız olur. Bu sebeple partnerini çok fazla incitebilir.

Kova burcu bağımsız davranışlarıyla hayatında biri yokmuş gibi davranabilir. Onlarla ilişki yürütebilmek neredeyse imkansızdır.