Ceza'dan podyumda yaptığı harekete ilişkin açıklama

Ceza'dan podyumda yaptığı harekete ilişkin açıklama
13. Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul'da konuk olarak podyuma çıkan Ceza, defilede yaptığı hareketle ilgili bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

Ceza, dün Mercedes-Benz Fashion Week’e konuk oldu ve sahneye çıktı. Ceza, sahnede eliyle bir hareket yaptı. Bu hareket, Yeni Zelanda’da camiiye girip katliam yapan terörist Brenton Tarrant’ın yaptığı harekete benzetildi. Ceza, konuyla ilgili Twitter adresinden bir açıklama yapmak zorunda kaldı.

Ceza sosyal medyada yaptığı açıklamada, "Bugün konuk olarak katıldığım defilede yaptığım bu hareket basın tarafından terör destekçisi olduğum yönünde anlaşılmış ve o yöne çekilmeye çalışılmıştır. Bu konuda çıkacak olası haberlerle ilgili resmi olarak buradan ilk ve son kez açıklamak istedim; ugüne kadar şarkılarımda, konserlerimde hep barış yanlısı oldum. Yıllardır dinleyen, takip eden herkes bunu bilir. Başka bir anlam aramamak gerekir.  Gerçeği yansıtmayan söylem ve haberlere adımın karıştırılması durumunda hukuki yollara başvurma hakkımı saklı tutacağım. ✌️" dedi. 

 

Etiketler :