Cengiz Çolak İle Oyuncu Pelin Sönmez Yollarını Ayırdı

İş adamı Cengiz Çolak ile oyuncu Pelin Sönmez iki yıllık evliliklerini sonlandırma kararı aldılar. Çolak ayrılmanın ardından eşi için duygusal bir veda yazısı yazıp Instagram'da paylaştı.Cengiz Çolak'ın mesajı şöyle; "İki...

Yayınlanma:
Güncelleme: 00 0000 00:00
Cengiz Çolak İle Oyuncu Pelin Sönmez Yollarını Ayırdı

İş adamı Cengiz Çolak ile oyuncu Pelin Sönmez iki yıllık evliliklerini sonlandırma kararı aldılar. Çolak ayrılmanın ardından eşi için duygusal bir veda yazısı yazıp Instagram'da paylaştı.

Cengiz Çolak'ın mesajı şöyle; "İki senedir evli olduğum ve bir süre önce yollarımızı ayırdığımız eski eşim Pelin Sönmez ile bugün kendisi tarafımdan ilişkimiz içerisinde her erkeğin eşine yapması yakışan bazı dünya malı olan birtakım eşyaların kendi istek ve arzusu ile tarafıma gönderilmiş olduğunu gördüm. Bu vesile ile ilişkimiz içinde yapılan bazı spekülasyonları dedikoduların sahiplerine iade ederek kendisiyle bundan sonraki yaşantımda her zaman her kötü gününde bütün kudretimle yanında olacağımı belirtmek istiyorum. Ve bütün hatalarım yanlış sözlerim için kendisinden ve ailesinden özür diliyorum. Allah yolunu ve bahtını açık etsin."

Akşam