Babasını, eşinin yasak aşkıyla yakaladı!

Camdaki Kız, dizisinin son bölümünde Nalan, yemekte Sedat'ın telefonuna gelen Cana'nın çağrılarını ve mesajlarını yakaladı. Ancak kimseye hiçbir şey belli etmeden soluğu Cana'nın bulunduğu yere gitti. Sedat'ın gelmesi ve ihaneti görmek için bekleyen Nalan, Cana'yla buluşmaya gelen kişinin babası olduğunu görünce şoke oldu.

Yayınlanma:
Güncelleme: 19 Kasım 2021 07:19
Babasını, eşinin yasak aşkıyla yakaladı!

Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı dizisi Camdaki Kız dizisi 20. bölümüyle 18 Kasım Perşembe seyirci karşısına çıktı. Burcu Biricik, Feyyaz Şerifoğlu, Hande Ataizi, Nur Sürer, Enis Arıkan, Tamer Levent, Cihangir Ceyhan ve Devrim Yakutoğlu'nun başrollerde oynadığı Camdaki Kız'ın son bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı.

camdaki-kiz.jpg

Nalan'a büyük şok

Camdaki Kız'ın 20. bölümünde Nalan, Cana'nın Sedat'a attığı mesaj sonrası restorana gitti. Nalan, eşi Sedat'ı yasak aşkı Cana ile yakalayacağını sanarken karşısında babasını görünce büyük yıkım yaşadı.
Muzo'nun sevgilisi ortaya çıktı
Camdaki Kız son bölümde Nalan'ın Billur'la arasını yapmaya çalıştığını öğrenen Muzo, kendisinden hiç beklenmeyen bir durumun içine düştü.

Melisa, aslında Hayri'nin bir tanıdığı ve annesine bakmakla yükümlü olan bir kızdır. Muzo, bambaşka bir senaryoyla Nalan'a benzemesi için de özel istekte bulunduğu Melisa'yı Sedat ve Nalan'la tanıştırdı.